Szkolenia SQLite

Szkolenia SQLite

Szkolenia z tematu SQLite w Polsce.

Plany szkoleń z technologii SQLite

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
SQLite jest open source bezserwerową bazą danych dla wbudowanych aplikacji, które nie wymagają konfiguracji ani administracji. Jest lekki, wydajny i niezawodny, dzięki czemu nadaje się do wbudowanych urządzeń i IoT. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą użyć SQLite do opracowania wbudowanych aplikacji dla różnych urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, telefony komórkowe, Android telewizory, kamery itp. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Instaluj i konfiguruj SQLite na dowolnej platformie. Rozumiem cechy i architekturę SQLite. Dowiedz się, jak wykonać wspólne SQL operacje w SQLite. Dowiedz się, jak manipulować danymi i tabelami w SQLite. Zrozum różne SQLtypy danych, narzędzia i funkcje. Wykonaj obliczenia z funkcjami agregowanymi SQL.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie SQLite, SQLite boot camp, Szkolenia Zdalne SQLite, szkolenie wieczorowe SQLite, szkolenie weekendowe SQLite, Kurs SQLite,Kursy SQLite, Trener SQLite, instruktor SQLite, kurs zdalny SQLite, edukacja zdalna SQLite, nauczanie wirtualne SQLite, lekcje UML, nauka przez internet SQLite, e-learning SQLite, kurs online SQLite, wykładowca SQLite

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions