Szkolenia Serverless Framework

Szkolenia Serverless Framework

Praktyczne szkolenia na żywo z Serverless Framework skierowane są do architektów oprogramowania, programistów, specjalistów IT, którzy chcą zgłębić swoja wiedzę na temat architektury Serverless. Kursy pokazują jak używać ten darmowy Framwork do tworzenia i wdrażania aplikacji i mikrousług. Serverless umożliwia budowanie nowoczesnych aplikacji o zwiększonej zwinności i niższym całkowitym koszcie posiadania. Tworzenie aplikacji bezserwerowych oznacza, że Twoi programiści mogą skupić się na swoim podstawowym produkcie, zamiast martwić się o zarządzanie i obsługę serwerów lub o czas działania. Zmniejszone koszty ogólne pozwalają programistom odzyskać czas i energię, które można poświęcić na tworzenie doskonałych produktów, które skalują się i są niezawodne.

Szkolenie Serverless Framework jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Podkategorie Serverless Framework

Plany szkoleń z technologii Serverless Framework

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Serverless to architektura, która umożliwia tworzenie i uruchomienie bardzo skalających aplikacji biznesowych bez dostarczania jakiegokolwiek serwera. Kubernetes jest platformą open-source do budowy projektów opartych na kontenerach i w chmurze. Ramy bezserwera mogą być zintegrowane z Kubernetes w celu zapewnienia automatycznej infrastruktury hostingowej niezbędnej do uruchomienia implementacji CaaS i FaaS. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów i DevOps inżynierów, którzy chcą skorzystać z bezserwerowego podejścia do budowania aplikacji przedsiębiorstw w Kubernetes. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw i skonfigurować system Kubernetes, aby rozpocząć rozwój z architekturą bez serwera. Zrozum koncepcje i zasady podstawowe dla środowisk bezserwerowych. Operuj łańcuchy narzędzi niezbędne do rozwoju bezserwera i integruj je z Kubernetes składnikami. Praktykuj swoje umiejętności w Python języku programowania i zastosować go do wdrożenia bezserwerowych systemów. Bezpieczne aplikacje przedsiębiorstwa, które są rozmieszczone za pośrednictwem ramy bez serwera na Kubernetes. Wykorzystaj nowoczesne metody obliczania w chmurze w celu optymalizacji przepływów roboczych DevOps przetwarzania zadań.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do programistów, którzy chcą używać Serverless Framework na AWS i innych platformach chmurowych do tworzenia i wdrażania aplikacji mikroserwisowych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj Serverless Framework do pracy z usługami obliczeniowymi, takimi jak AWS Lambda.
 • Zredukuj złożoność i koszty wdrażania mikroserwisów w AWS.
 • Emituj i przechwytuj zdarzenia oraz wykonuj funkcje automatycznie.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Mnóstwo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym.
Opcje dostosowywania kursu
 • Przykładowe aplikacje i funkcje mogą być napisane w wielu językach (Python, Java, Scala, C #, itp.), Skontaktuj się z nami, aby poprosić o swoje preferencje.
 • Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
 • Aby dowiedzieć się więcej o Serverless Framework, odwiedź stronę: https://github.com/serverless/serverless
7 godzin
Fn Project to otwarta, bezserwerowa platforma, która może działać w dowolnym chmurze lub środowisku wewnętrznym. Fn można przechowywać na różnych Docker obsługiwanych platformach, takich jak Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure i Google Cloud. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do programistów i deweloperów, którzy chcą korzystać z Fn w tworzeniu aplikacji i usług bez serwera. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw Fn do tworzenia katalogów i funkcji. Tworzenie aplikacji za pomocą różnych języków programowania. Monitorowanie funkcji do rozwiązywania problemów w fazach rozwoju i wdrażania.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Serverless Framework

Szkolenie Serverless Framework, Serverless Framework boot camp, Szkolenia Zdalne Serverless Framework, szkolenie wieczorowe Serverless Framework, szkolenie weekendowe Serverless Framework, Kurs Serverless Framework,Kursy Serverless Framework, Trener Serverless Framework, instruktor Serverless Framework, kurs zdalny Serverless Framework, edukacja zdalna Serverless Framework, nauczanie wirtualne Serverless Framework, lekcje UML, nauka przez internet Serverless Framework, e-learning Serverless Framework, kurs online Serverless Framework, wykładowca Serverless Framework

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions