Szkolenia Scala

Szkolenia Scala

Lokalne kursy szkoleniowe Scala prowadzone przez lokalnych instruktorów w Polsce .

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Scala

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Ten konspekt szkolenia ma na celu przybliżenie uczestników od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego / zaawansowanego w zakresie zrozumienia i znajomości frameworka Akka .

Cały kurs jest praktyczny, głównie prowadzony przez trenera na początku i stopniowo przesuwa się w kierunku uczestników, którzy sami tworzą kod (i pobierają implementacje / rozwiązania napisane przez trenera).

Uczestnicy nie powinni mieć wcześniejszej wiedzy o Scala , trener poświęci niezbędny czas na wyjaśnienie i wyjaśnienie wszystkich zawiłości związanych z użytym kodem Scala .
14 godziny
Opis
Celem tego kursu jest zapewnienie podstawowej biegłości w stosowaniu metod Machine Learning w praktyce. Dzięki zastosowaniu języka programowania Scala i jego różnych bibliotek oraz w oparciu o wiele praktycznych przykładów ten kurs uczy, jak korzystać z najważniejszych elementów składowych Machine Learning , jak podejmować decyzje dotyczące modelowania danych, interpretować wyniki algorytmów i zweryfikuj wyniki.

Naszym celem jest zapewnienie umiejętności rozumienia i korzystania z najbardziej podstawowych narzędzi z zestawu narzędzi Machine Learning oraz unikania typowych pułapek związanych z aplikacjami Data Science .
14 godziny
Opis
Scala jest zwięzłym, zorientowanym obiektowo językiem z funkcjonalnymi funkcjami programowania, w tym curry, wnioskowanie o typie, niezmienność, leniwa ocena i dopasowywanie wzorców. Kod Scala działa na maszynie JVM i został zaprojektowany w celu usunięcia niektórych niedociągnięć Java .

W tym instruktażowym uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak korzystać z zaawansowanych funkcji Scala , w tym systemu typów, w celu lepszego pisania kodu przy użyciu podejścia obiektowo-funkcjonalnego.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Wykorzystaj system typów Scala do maksimum korzyści
- Funkcjonalnie obsługuj wyjątki
- Twórz biblioteki i DSL za pomocą Scala
- Użyj zaawansowanych funkcji Scala do dopasowywania wzorów

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
14 godziny
Opis
Scala jest zwięzłym, zorientowanym obiektowo językiem z funkcjonalnymi funkcjami programowania, w tym curry, wnioskowanie o typie, niezmienność, leniwa ocena i dopasowywanie wzorców.

W tym instruktażowym uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak korzystać z zaawansowanych funkcji Scala do tworzenia dobrze skonstruowanego oprogramowania, które można łatwo pisać, czytać, testować i zmieniać. Szkolenie koncentruje się na programowaniu funkcjonalnym, wykorzystując rzeczywiste studia przypadków i dyskusję jako odniesienie do ćwiczeń i działań laboratoryjnych.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Wdrażaj zaawansowane techniki programowania funkcjonalnego
- Rozumiem złożone podpisy typu
- Zrozum kod poprzez typy i podstawienia
- Funkcjonalnie obsługuj wyjątki
- Twórz biblioteki i DSL za pomocą Scala
- Użyj zaawansowanych funkcji Scala do dopasowywania wzorów

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
21 godziny
Opis
Scala Check to biblioteka do przeprowadzania automatycznych testów opartych na właściwościach programów Scala lub Java . Zainspirowany biblioteką Haskell QuickCheck, wykorzystuje właściwości do opisania oczekiwanego zachowania aplikacji, generując najpierw losowe dane wejściowe, a następnie testując te dane w różnych obszarach aplikacji i raportując wynik.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają zalety i koncepcje testów opartych na właściwościach, ćwicząc pisanie właściwości prowadzących do automatycznego generowania przypadków testowych.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Napisz ogólne właściwości, które zastępują i / lub uzupełniają ręcznie napisane przypadki testów jednostkowych
- Napisz testy na wyższym poziomie specyfikacji nieruchomości
- Wykonaj Scala Check jako samodzielny plik wykonywalny, korzystając z wbudowanego programu uruchamiającego testy wiersza poleceń
- Zintegruj Scala Check z platformami testowymi, takimi jak Scala Test, specs2 i LambdaTest

Publiczność

- Inżynierowie testowi
- Deweloperzy

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
14 godziny
Opis
Szkolenie ma na celu przedstawienie możliwości języka Scala, poznanie jego składni, paradygmatów programowania oraz przestrzeni zastosowań.
Szkolenie Scala, Scala boot camp, Szkolenia Zdalne Scala, szkolenie wieczorowe Scala, szkolenie weekendowe Scala, Kurs Scala,Kursy Scala, Trener Scala, instruktor Scala, kurs zdalny Scala, edukacja zdalna Scala, nauczanie wirtualne Scala, lekcje UML, nauka przez internet Scala, e-learning Scala, kurs online Scala, wykładowca Scala

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!