Szkolenia RxJS

Szkolenia RxJS

Praktyczne szkolenia na żywo z RxJS.
RxJS (Reactive Extensions for JavaScript) to biblioteka do programowania reaktywnego, która ułatwia tworzenie kodu asynchronicznego lub opartego na wywołaniach zwrotnych.

Szkolenie z RxJS jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii RxJS

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Programowanie reaktywne to asynchroniczny paradygmat programowania, który koncentruje się na strumieniach danych i propagacji danych poprzez ustanowienie zdefiniowanej zależności między bazowymi modelami wykonania a emitowanymi strumieniami danych z jednego komponentu do drugiego. Wiele nieefektywności projektowania aplikacji Angular podczas budowania asynchronicznych interfejsów użytkownika można przezwyciężyć, wykorzystując wzorce stylu reaktywnego oferowane przez bibliotekę RxJS; Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak wdrożyć obserwowalne wzorce w swoich projektach aplikacji, przechodząc przez serię przypadków przedstawiających typowe problemy projektowe Angular i korzyści płynące z reaktywnych projektów programistycznych. Na koniec szkolenia uczestnicy będą potrafili:
  Zrozumienie paradygmatu programowania reaktywnego i biblioteki RxJS. Budowanie aplikacji Angular o dużym obciążeniu interfejsu użytkownika z myślą o skalowalności, elastyczności i responsywności przy użyciu reaktywnych wzorców programowania.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
7 godzin
Programowanie reaktywne to asynchroniczny paradygmat programowania, który koncentruje się na strumieniach danych i propagacji danych poprzez ustanowienie zdefiniowanej zależności między bazowymi modelami wykonania a emitowanymi strumieniami danych z jednego komponentu do drugiego. RxJS to jedna z najbardziej wszechstronnych bibliotek programowania reaktywnego do zarządzania zdarzeniami interfejsu użytkownika, asynchronicznymi żądaniami HTTP i innymi strumieniami danych. Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy zapoznają się z narzędziami i funkcjami RxJS, stosując je do różnych problemów związanych z kodowaniem interaktywnych aplikacji mobilnych i internetowych. Uczestnicy dowiedzą się również, jak utworzyć i wdrożyć aplikację internetową z rozbudowanym interfejsem użytkownika. Na koniec szkolenia uczestnicy będą potrafili:
  Zrozumienie paradygmatu programowania reaktywnego i jego przydatności w tworzeniu aplikacji wykorzystujących interfejs użytkownika. Tworzenie aplikacji wykorzystujących interfejs użytkownika z myślą o skalowalności, elastyczności i responsywności. Łatwe i swobodne tworzenie i zarządzanie wieloma zdarzeniami interfejsu użytkownika, asynchronicznymi żądaniami HTTP i innymi strumieniami danych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie RxJS, RxJS boot camp, Szkolenia Zdalne RxJS, szkolenie wieczorowe RxJS, szkolenie weekendowe RxJS, Kurs RxJS,Kursy RxJS, Trener RxJS, instruktor RxJS, kurs zdalny RxJS, edukacja zdalna RxJS, nauczanie wirtualne RxJS, lekcje UML, nauka przez internet RxJS, e-learning RxJS, kurs online RxJS, wykładowca RxJS

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions