Szkolenia RxJava

Szkolenia RxJava

Praktyczne szkolenia na żywo z RxJava.
RxJava to implementacja ReactiveX w Javie VM - biblioteka do tworzenia programów asynchronicznych i opartych na zdarzeniach przy użyciu obserwowalnych sekwencji.

Szkolenie z RxJava jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii RxJava

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Java 9 w połączeniu z solidną biblioteką reaktywnego programowania Rx Java 2.0 umożliwia programistom Java z łatwością zaadoptować i zastosować paradygmat programowania reaktywnego w swoich procesach tworzenia aplikacji i systemów. W tym prowadzonym przez instruktorów szkoleniu na żywo uczestnicy poznają zalety i funkcje Java 9, Spring, Jersey i Rx Java 2.0 podczas opracowywania aplikacji reaktywnych, gdy przejdą przez tworzenie i wdrażanie reaktywnej aplikacji opartej na prawdziwym życiu za pomocą Java 9 flow API, Spring, framework Akka i funkcjonalna biblioteka programistyczna Rx Java 2.0. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozumienie znaczenia i znaczenia reaktywnego programowania w aplikacjach i rozwoju systemów.
 • Uruchom test jednostkowy na Rx Java 2.0.
 • Użyj ram Akka ramach zasad programowania reaktywnego.
 • Zatrudnij Spring, aby obsłużyć rozwój aplikacji współbieżnych.
 • Użyj interfejsu API przepływu Java 9, aby tworzyć aplikacje reaktywne.
Format kursu
 • Wykład częściowy, część i dyskusja, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
RxJava jest Java biblioteką umożliwiającą aplikacje oparte na wydarzeniach (np. [Dzień 2 ] » Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą korzystać z RxJava do opracowania i rozwijania aplikacji mobilnej Android. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie środowiska rozwojowego, które obejmuje niezbędne biblioteki, pakiety i ramy niezbędne do opracowania reaktywnej aplikacji. Zrozum, w jaki sposób dane i strumienia wydarzeń są emitowane i zużywane. Projektowanie aplikacji, które modelują rzeczywiste (oparte na wydarzeniach) sytuacje w elegancki i skromny sposób.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o RxJava, proszę odwiedzić: https://github.com/ReactiveX/RxJava

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii RxJava

Szkolenie RxJava, RxJava boot camp, Szkolenia Zdalne RxJava, szkolenie wieczorowe RxJava, szkolenie weekendowe RxJava, Kurs RxJava,Kursy RxJava, Trener RxJava, instruktor RxJava, kurs zdalny RxJava, edukacja zdalna RxJava, nauczanie wirtualne RxJava, lekcje UML, nauka przez internet RxJava, e-learning RxJava, kurs online RxJava, wykładowca RxJava

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions