Szkolenia Redux

Szkolenia Redux

Szkolenia z tematu Redux w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Redux

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
React to biblioteka skryptów Java do tworzenia szybkich i płynnych interaktywnych stron internetowych. Wraz z architekturą Flux i GraphQL zapytań GraphQL można budować niezwykle wydajne i wydajne aplikacje internetowe. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak budować aplikacje React przy użyciu Flux i GraphQL . Kurs obejmuje instalację, konfigurację, integrację, testowanie, wdrażanie i najlepsze praktyki podczas tworzenia serii przykładowych aplikacji, które demonstrują, jak dodać dodatkowe poziomy złożoności i „chłodu” do aplikacji przy użyciu najbardziej zaawansowanych narzędzi i techniki. Rozwijanie aplikacji za pomocą React wymaga innego rodzaju myślenia, w porównaniu do tego, do czego przyzwyczaili się niektórzy programiści, zwłaszcza jeśli chodzi o sposób myślenia innych struktur MVC, takich jak Angular JS i Bootstrap . Szkolenie obejmuje podstawy technologii wykorzystywanych na każdym etapie, aby uczestnicy nie tylko byli w stanie zbudować funkcjonalną aplikację, ale także zrozumieć, dlaczego stosowane jest konkretne podejście. Stwarza to podstawy do niezależnego i twórczego myślenia o projekcie i pożądanych rezultatach w budowaniu własnych aplikacji w przyszłości.
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  14 godzin
  Spring Boot to Java do budowy interfejsów API RESTful i mikrousług. React to biblioteka skryptów Java która zapewnia elastyczność w integracji z innymi platformami do udostępniania funkcji. Redux to biblioteka Java Script do zarządzania stanami aplikacji i tworzenia interfejsów. Dzięki Spring Boot , React i Redux użytkownik będzie miał zestaw narzędzi wymagany do tworzenia funkcjonalnych aplikacji internetowych typu front-end i back-end. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą budować funkcjonalne aplikacje internetowe typu front-end i back-end przy użyciu Spring Boot , React i Redux. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Zbuduj aplikację typu front-end za pomocą React i Redux.
  • Twórz API RESTful z Spring Boot .
  • Zabezpiecz usługi sieciowe za pomocą zabezpieczeń Spring i tokenów sieciowych JWT.
  Format kursu
  • Interaktywny wykład i dyskusja.
  • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
  • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
  Opcje dostosowywania kursu
  • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Redux

  Szkolenie Redux, Redux boot camp, Szkolenia Zdalne Redux, szkolenie wieczorowe Redux, szkolenie weekendowe Redux, Kurs Redux,Kursy Redux, Trener Redux, instruktor Redux, kurs zdalny Redux, edukacja zdalna Redux, nauczanie wirtualne Redux, lekcje UML, nauka przez internet Redux, e-learning Redux, kurs online Redux, wykładowca Redux

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions