Szkolenia React VR

Szkolenia React VR

React VR to framework JavaScript opracowany przez Oculus, oddział Facebooka w celu tworzenia internetowych aplikacji rzeczywistości wirtualnej. Można go uznać za część większego ekosystemu React. React VR ma na celu umożliwienie twórcom stron internetowych tworzenia aplikacji wirtualnej rzeczywistości (VR) z wykorzystaniem deklaratywnego podejścia Reacta, a w szczególności React Native. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy treningowe React VR na żywo demonstrują poprzez interaktywną praktykę jak korzystać z React VR framework do tworzenia aplikacji VR React.

Szkolenie z usługi React VR jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii React VR

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
React VR to framework, który umożliwia tworzenie aplikacji VR przy użyciu wyłącznie JavaScript. Łączy on nowoczesne interfejsy API, takie jak WebGL i WebVR, z deklaratywną mocą Reacta, tworząc doświadczenia 360, które mogą być konsumowane za pośrednictwem przeglądarki internetowej na różnych urządzeniach. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy będą mieli wiele okazji do praktycznej praktyki w tworzeniu aplikacji VR. Poprzez interaktywne dyskusje i ćwiczenia oparte na projektach, uczestnicy będą stopniowo budować swoje przykładowe aplikacje VR. Pod koniec tego kursu uczestnicy zdobędą wiedzę i praktykę, aby zbudować własną wersję produkcyjną aplikacji VR do opublikowania online. Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie React VR, React VR boot camp, Szkolenia Zdalne React VR, szkolenie wieczorowe React VR, szkolenie weekendowe React VR, Kurs React VR,Kursy React VR, Trener React VR, instruktor React VR, kurs zdalny React VR, edukacja zdalna React VR, nauczanie wirtualne React VR, lekcje UML, nauka przez internet React VR, e-learning React VR, kurs online React VR, wykładowca React VR

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions