Szkolenia React Native

Szkolenia React Native

React Native to popularna platforma aplikacji mobilnych oparta na języku JavaScript, która umożliwia tworzenie natywnie renderowanych aplikacji mobilnych na iOS i Androida. Struktura umożliwia tworzenie aplikacji dla różnych platform przy użyciu tej samej bazy kodu. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy React Native na żywo oferują uczestnikom możliwość interaktywnego opracowania własnej aplikacji mobilnej dla systemu Android i iOS przy użyciu aplikacji React Native.

Szkolenie z usługi React Native jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii React Native

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
React Native to open-source'owy, wieloplatformowy framework programistyczny do tworzenia aplikacji mobilnych. Opracowany przez Facebooka, umożliwia deweloperom tworzenie natywnego wyglądu aplikacji na Androida i iOS. W przeciwieństwie do innych wieloplatformowych narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych, takich jak PhoneGap, React Native generuje w pełni natywne interfejsy użytkownika aplikacji. Brak interfejsów HTML5. React Native zapewnia spójne środowisko programistyczne oparte na JavaScript i bibliotece React (znanej również jako React.js lub ReactJS) i umożliwia naprawdę szybkie tworzenie aplikacji mobilnych, koncentrując się na wydajności programistów na wszystkich platformach - ucz się raz, pisz wszędzie. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają zasady i podejście stojące za React Native, podejmując się opracowania własnej aplikacji mobilnej na Androida i iOS. Format kursu Przegląd funkcji i możliwości React Native wraz z tworzeniem aplikacji mobilnej krok po kroku.
7 godzin
React Native Expo to zestaw narzędzi, bibliotek i usług, które działają jako warstwa abstrakcji na React Native. Upraszcza proces wdrażania, umożliwiając generowanie kompilacji za pomocą jednego kliknięcia lub polecenia bez konieczności tworzenia konta programisty w różnych sklepach z aplikacjami. React Native Expo można opisać jako Railsy dla React Native. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy uczą się korzystać z React Native Expo poprzez dyskusję i ćwiczenia praktyczne. Pod koniec kursu uczestnicy będą przygotowani do tworzenia i wdrażania własnych aplikacji React Native przy użyciu React Native Expo. Kurs wprowadzający do React Native można znaleźć na stronie: React Native: Szybkie tworzenie natywnych aplikacji na iOS i Androida za pomocą Javascript Format kursu Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
    Opcje dostosowywania kursu
Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
React Native to open-source'owy, wieloplatformowy framework programistyczny do tworzenia aplikacji mobilnych. Opracowany przez Facebooka, umożliwia programistom tworzenie natywnego wyglądu i wrażenia dla ich aplikacji na Androida i iOS. React Native for Web udostępnia niezależne od platformy komponenty i interfejsy API React Native do tworzenia aplikacji internetowych. React Native zapewnia spójne środowisko programistyczne oparte na JavaScript i bibliotece React (znanej również jako React.js lub ReactJS) i umożliwia naprawdę szybki rozwój, koncentrując się na wydajności programistów na wszystkich platformach - ucz się raz, pisz wszędzie. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy React Native for Web. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalowanie i konfigurowanie narzędzi deweloperskich React Native Zrozumienie podstaw React Native for Web Tworzenie, testowanie, wdrażanie i rozwiązywanie problemów z aplikacją kompatybilną z systemami iOS, Android i Internetem przy użyciu React Native for Web
Publiczność
    Twórcy stron internetowych Deweloperzy aplikacji mobilnych
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie React Native, React Native boot camp, Szkolenia Zdalne React Native, szkolenie wieczorowe React Native, szkolenie weekendowe React Native, Kurs React Native,Kursy React Native, Trener React Native, instruktor React Native, kurs zdalny React Native, edukacja zdalna React Native, nauczanie wirtualne React Native, lekcje UML, nauka przez internet React Native, e-learning React Native, kurs online React Native, wykładowca React Native

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions