Szkolenia Raspberry Pi

Szkolenia Raspberry Pi

Raspberry Pi to mały i wygodny komputer, którego możesz używać do nauki programowania poprzez zabawne, praktyczne projekty. Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe na żywo Raspberry Pi demonstrują poprzez interaktywną praktykę programowanie z systemem Raspberry Pi, który łączy się ze światem fizycznym.

Szkolenie z usługi Raspberry Pi jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Raspberry Pi

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
To instruktażowe szkolenie na żywo wprowadza oprogramowanie, sprzęt i proces stepbystep potrzebny do zbudowania systemu rozpoznawania twarzy od zera Rozpoznawanie twarzy jest również znane jako Rozpoznawanie twarzy Sprzęt używany w tym laboratorium obejmuje Rasberry Pi, moduł kamery, serwa (opcjonalnie), itp Uczestnicy są odpowiedzialni za kupowanie tych komponentów samodzielnie Używane oprogramowanie obejmuje OpenCV, Linux, Python itp Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj Linux, OpenCV i inne programy narzędziowe i biblioteki na Rasberry Pi Skonfiguruj OpenCV do przechwytywania i wykrywania obrazów twarzy Zapoznaj się z różnymi opcjami pakowania systemu Rasberry Pi do użytku w rzeczywistych środowiskach Dostosuj system do różnych zastosowań, w tym do nadzoru, weryfikacji tożsamości itp Publiczność Deweloperzy Technicy sprzętu / oprogramowania Osoby techniczne we wszystkich branżach Hobbiści Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Inne opcje sprzętu i oprogramowania: Arduino, OpenFace, Windows, itp Jeśli chcesz skorzystać z któregokolwiek z nich, skontaktuj się z nami w celu umówienia się .
14 godzin
Raspberry Pi Jest to bardzo mały, pojedynczy komputer. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się, jak ustawić i programować Raspberry Pi, aby służyć jako interaktywny i potężny wbudowany system. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustanowienie IDE (zintegrowanego środowiska rozwoju) dla maksymalnej produktywności rozwoju Program Raspberry Pi do sterowania urządzeniami, takimi jak czujnik ruchu, alarmy, serwery internetowe i drukarki. Zrozum architekturę Raspberry Pi's, w tym wejścia i podłączniki do urządzeń dodatkowych. Zrozum różnorodne opcje w językach programowania i systemach operacyjnych Testuj, odkurzaj i wdrażaj Raspberry Pi do rozwiązywania problemów świata rzeczywistego
publiczność
  Twórcy Techniki sprzętowe / oprogramowania Osoby techniczne we wszystkich branżach Hobbyści
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
Uwaga
  Raspberry Pi obsługuje różne systemy operacyjne i języki programowania. Ten kurs będzie wykorzystywać Raspbian oparty na Linux jako system operacyjny i Python jako język programowania. Aby poprosić o konkretną konfigurację, skontaktuj się z nami w celu aranżacji. Uczestnicy są odpowiedzialni za zakup sprzętu i komponentów Raspberry Pi.
14 godzin
Internet of Things (IoT) to infrastruktura sieciowa, która bezprzewodowo łączy obiekty fizyczne i aplikacje, umożliwiając im komunikację między sobą i wymianę danych za pośrednictwem komunikacji sieciowej, przetwarzania w chmurze i przechwytywania danych. Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy poznają podstawy Internetu przedmiotów, przechodząc przez tworzenie systemu czujnika IoT przy użyciu Raspberry Pi . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozumienie zasad Internetu przedmiotów, w tym komponentów Internetu przedmiotów i technik komunikacyjnych
 • Dowiedz się, jak skonfigurować Raspberry Pi specjalnie dla aplikacji IoT
 • Buduj i wdrażaj własny system czujników IoT
Publiczność
 • Hobbyści
 • Inżynierowie sprzętu i oprogramowania oraz technicy
 • Osoby techniczne we wszystkich branżach
 • Początkujący programiści
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
 • Raspberry Pi obsługuje różne systemy operacyjne i języki programowania. Ten kurs użyje opartego na Linux Raspbian jako systemu operacyjnego, a Python jako języka programowania. Aby poprosić o określoną konfigurację, skontaktuj się z nami w celu ustalenia.
 • Uczestnicy są odpowiedzialni za zakup sprzętu i komponentów Raspberry Pi .
14 godzin
Internet of Things (IoT) to infrastruktura sieciowa, która bezprzewodowo łączy obiekty fizyczne i aplikacje, umożliwiając im komunikację między sobą i wymianę danych za pośrednictwem komunikacji sieciowej, przetwarzania w chmurze i przechwytywania danych. Python to język programowania wysokiego poziomu zalecany dla IoT ze względu na jego jasną składnię i duże wsparcie społeczności. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się programować rozwiązania IoT za pomocą Python . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozumienie podstaw architektury IoT
 • Poznaj podstawy korzystania z Raspberry Pi
 • Zainstaluj i skonfiguruj Python na Raspberry Pi
 • Poznaj zalety używania Python w programowaniu systemów IoT
 • Buduj, testuj, wdrażaj i rozwiązuj problemy z systemem IoT za pomocą Python i Raspberry Pi
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Inżynierowie
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Raspberry Pi

Szkolenie Raspberry Pi, Raspberry Pi boot camp, Szkolenia Zdalne Raspberry Pi, szkolenie wieczorowe Raspberry Pi, szkolenie weekendowe Raspberry Pi, Kurs Raspberry Pi,Kursy Raspberry Pi, Trener Raspberry Pi, instruktor Raspberry Pi, kurs zdalny Raspberry Pi, edukacja zdalna Raspberry Pi, nauczanie wirtualne Raspberry Pi, lekcje UML, nauka przez internet Raspberry Pi, e-learning Raspberry Pi, kurs online Raspberry Pi, wykładowca Raspberry Pi

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions