Szkolenia Q#

Szkolenia Q#

Praktyczne szkolenia na żywo z Q#.
Q# (Q Sharp) to język programowania z funkcjami specjalnie zaprojektowanymi do użycia w obliczeniach kwantowych[1]. Jest to kluczowy składnik zestawu Quantum Development Kit (QDK) firmy Microsoft, który zapewnia programistom kwantowym platformę umożliwiającą skoncentrowanie się na algorytmach bez konieczności zajmowania się kwestiami technicznymi, takimi jak optymalizacja sekwencji bram lub fizyczna implementacja komputera kwantowego.

Szkolenie z Q# jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Q#

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Komputery kwantowe to maszyny zbudowane na zasadach mechaniki kwantowej. W przeciwieństwie do klasycznych komputerów, które opierają się na bitach, które mogą istnieć tylko w jednym z dwóch stanów (0 lub 1), komputery kwantowe używają bitów kwantowych, które mogą istnieć w wielu stanach jednocześnie. Z tego powodu komputery kwantowe oczekuje się przetwarzania algorytmów i rozwiązywania problemów znacznie szybciej niż komputery klasyczne. Q# jest językiem programowania stworzonym przez Microsoft specjalnie dla komputerów kwantowych. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się podstaw obliczeń kwantowych i Q# jak przechodzą przez rozwój prostych programów kwantowych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Instaluj i konfiguruj Microsoft's Quantum Development Kit. Zrozumienie pojęć za komputerami kwantowymi. Tworzenie, testowanie, wykonywanie i rozwiązywanie problemów programu kwantowego za pomocą Q#, Visual Studio i lokalnego symulatora komputera kwantowego.
publiczność
    Twórcy
Format kursu
    Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
Uwaga
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Q-sharp

Szkolenie Q#, Q-sharp boot camp, Szkolenia Zdalne Q-sharp, szkolenie wieczorowe Q#, szkolenie weekendowe Q-sharp, Kurs Q-sharp,Kursy Q sharp, Trener Q#, instruktor Q-sharp, kurs zdalny Q sharp, edukacja zdalna Q#, nauczanie wirtualne Q sharp, lekcje UML, nauka przez internet Q-sharp, e-learning Q sharp, kurs online Q-sharp, wykładowca Q-sharp

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions