Szkolenia Puppet

Szkolenia Puppet

Praktyczne szkolenia na żywo z Puppet

Puppet to narzędzie wprowadzenia i utrzymania konfiguracji infrastruktury, w skrócie możemy je określić jako kompilator infrastruktury. Jego zasada działania opiera się na danych przesyłanych przez podłączone serwery. Na podstawie dostarczonych informacji oraz danych i opisu, puppet master przygotowuje katalog zawierający opis wyglądu systemu. Puppet jest darmowym oprogramowaniem napisanym w języku Ruby, rozwijanym na licencji GNU GPL. Jest on dostępny praktycznie dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych. Kursy NobleProg przeznaczone są dla osób mających do czynienia z oprogramowaniem Puppet, jak i tych które chciałyby zapoznać się z jego obsługą.

Szkolenie z Puppet jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Puppet

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This course is intended for organisations already using Puppet or Systems Administrators looking to implement Puppet as a new solution. The course is delivered over 2 days and involves a mixture of both presentations and exercises. On completion, you will be able to deploy a basic system configuration for Puppet in a Master-Client environment.
21 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla doświadczonych administratorów systemów i programistów, którzy chcą wdrożyć automatykę Puppet do złożonych środowisk. Po zakończeniu będziesz mógł wdrożyć złożoną konfigurację systemu dla środowiska Puppet w wielu środowiskach Masters-Client.
21 godzin
to jest na zamówienie praktyczne kurs lalek dla globalnej wiedzy
14 godzin
Ansible jest oprogramowaniem open source do zarządzania konfiguracją i rozmieszczania aplikacji. Puppet to automatyzacja oprogramowania do automatyzacji infrastruktury i rozmieszczenia aplikacji. Używając Ansible z Puppet, użytkownicy mogą automatyzować i zarządzać infrastrukturą IT. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do DevOps inżynierów, którzy chcą zautomatyzować infrastrukturę IT z Ansible i Puppet. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Konfiguracja i zarządzanie infrastrukturą IT. Tworzenie rurociągu do skutecznego wdrażania kodu. Wdrożenie infrastruktury samodzielnej i dostawy aplikacji.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Puppet

Szkolenie Puppet, Puppet boot camp, Szkolenia Zdalne Puppet, szkolenie wieczorowe Puppet, szkolenie weekendowe Puppet, Kurs Puppet,Kursy Puppet, Trener Puppet, instruktor Puppet, kurs zdalny Puppet, edukacja zdalna Puppet, nauczanie wirtualne Puppet, lekcje UML, nauka przez internet Puppet, e-learning Puppet, kurs online Puppet, wykładowca Puppet

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions