Szkolenia Puppet

Szkolenia Puppet

Praktyczne szkolenia na żywo z Puppet

Puppet to narzędzie wprowadzenia i utrzymania konfiguracji infrastruktury, w skrócie możemy je określić jako kompilator infrastruktury. Jego zasada działania opiera się na danych przesyłanych przez podłączone serwery. Na podstawie dostarczonych informacji oraz danych i opisu, puppet master przygotowuje katalog zawierający opis wyglądu systemu. Puppet jest darmowym oprogramowaniem napisanym w języku Ruby, rozwijanym na licencji GNU GPL. Jest on dostępny praktycznie dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych. Kursy NobleProg przeznaczone są dla osób mających do czynienia z oprogramowaniem Puppet, jak i tych które chciałyby zapoznać się z jego obsługą.

Szkolenie z Puppet jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Puppet

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Opis
Ten kurs jest przeznaczony dla organizacji, które już używają administratorów Puppet lub systemów, którzy chcą wdrożyć Puppet jako nowe rozwiązanie.

Kurs trwa 2 dni i obejmuje połączenie prezentacji i ćwiczeń. Po zakończeniu będziesz mógł wdrożyć podstawową konfigurację systemu dla Puppet w środowisku Master-Client.
21 godzin
Opis
Ten kurs jest przeznaczony dla doświadczonych administratorów systemów i programistów, którzy chcą wdrożyć automatykę Puppet do złożonych środowisk.

Po zakończeniu będziesz mógł wdrożyć złożoną konfigurację systemu dla środowiska Puppet w wielu środowiskach Masters-Client.
21 godzin
Opis
14 godzin
Opis
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at DevOps engineers who wish to automate IT infrastructure with Ansible and Puppet.

By the end of this training, participants will be able to:

- Configure and manage IT infrastructure.
- Build a pipeline for effective code deployment.
- Implement self-service infrastructure and application delivery.

Nadchodzące szkolenia z technologii Puppet

Szkolenie Puppet, Puppet boot camp, Szkolenia Zdalne Puppet, szkolenie wieczorowe Puppet, szkolenie weekendowe Puppet, Kurs Puppet,Kursy Puppet, Trener Puppet, instruktor Puppet, kurs zdalny Puppet, edukacja zdalna Puppet, nauczanie wirtualne Puppet, lekcje UML, nauka przez internet Puppet, e-learning Puppet, kurs online Puppet, wykładowca Puppet

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions