Szkolenia Presto

Szkolenia Presto

Praktyczne szkolenia na żywo z Presto. Presto to oprogramowanie typu open source, jest to to rozproszony silnik zapytań SQL o otwartym kodzie źródłowym do uruchamiania interaktywnych zapytań analitycznych w odniesieniu do źródeł danych o dowolnej wielkości, od gigabajtów do petabajtów.
Szkolenie Presto jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Presto

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Presto to rozproszony silnik zapytań do analizy dużych zbiorów danych. Korzystając z Presto, użytkownicy mogą natywnie wyszukiwać dane, uzyskiwać dostęp do danych z wielu systemów i nie tylko. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla średnio zaawansowanych analityków danych, którzy chcą dowiedzieć się, jak korzystać z modułu COST IT Presto do analizy kosztów. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie podstaw Presto i jego roli w analizie dużych zbiorów danych. Zdobycie biegłości w korzystaniu z modułu Presto COST IT do analizy kosztów. Optymalizacja zapytań Presto w celu poprawy wydajności i wykorzystania zasobów. Identyfikacja i wdrażanie optymalizacji opartych na kosztach w Presto. Rozwiązywanie typowych problemów związanych z wydajnością i kosztami w Presto.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Presto to rozproszony silnik zapytań do analizy dużych zbiorów danych. Korzystając z Presto, użytkownicy mogą natywnie wyszukiwać dane, uzyskiwać dostęp do danych z wielu systemów i nie tylko. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą wyszukiwać duże źródła danych za pomocą Presto. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wykorzystaj kluczowe koncepcje Presto do optymalizacji nowoczesnych systemów Big Data. Wykorzystanie Presto do uruchamiania eksabajtowych magazynów danych. Klonowanie danych do zastrzeżonego systemu przechowywania danych. Praca z istniejącymi narzędziami BI, takimi jak R i Tableau.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Presto, Presto boot camp, Szkolenia Zdalne Presto, szkolenie wieczorowe Presto, szkolenie weekendowe Presto, Kurs Presto,Kursy Presto, Trener Presto, instruktor Presto, kurs zdalny Presto, edukacja zdalna Presto, nauczanie wirtualne Presto, lekcje UML, nauka przez internet Presto, e-learning Presto, kurs online Presto, wykładowca Presto

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions