Szkolenia Presto

Szkolenia Presto

Praktyczne szkolenia na żywo z Presto. Presto to oprogramowanie typu open source, jest to to rozproszony silnik zapytań SQL o otwartym kodzie źródłowym do uruchamiania interaktywnych zapytań analitycznych w odniesieniu do źródeł danych o dowolnej wielkości, od gigabajtów do petabajtów.
Szkolenie Presto jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Presto

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Presto jest dystrybuowany wyszukiwarka do analizy dużych danych. Używając Presto, użytkownicy mogą natywnie zapytać o dane, uzyskać dostęp do danych z wielu systemów i więcej. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do naukowców danych, którzy chcą zapytać o duże źródła danych z Presto. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Zastosowanie Presto kluczowych koncepcji w celu optymalizacji nowoczesnych systemów dużych danych. Użyj Presto do uruchomienia magazynów skali eksabytów. Klonowanie danych do własnego systemu przechowywania danych. Praca z istniejącymi narzędziami BI, takimi jak R i Tableau.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Presto, Presto boot camp, Szkolenia Zdalne Presto, szkolenie wieczorowe Presto, szkolenie weekendowe Presto, Kurs Presto,Kursy Presto, Trener Presto, instruktor Presto, kurs zdalny Presto, edukacja zdalna Presto, nauczanie wirtualne Presto, lekcje UML, nauka przez internet Presto, e-learning Presto, kurs online Presto, wykładowca Presto

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions