Szkolenia OpenShift

Szkolenia OpenShift

OpenShift to platforma programistyczna w chmurze (PaaS) opracowana przez firmę Red Hat. Jest to platforma programistyczna typu open source, która umożliwia programistom tworzenie i wdrażanie aplikacji w infrastrukturze chmury. Lokalne, instruktażowe kursy szkoleniowe na żywo OpenShift pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak zainstalować, skonfigurować i zarządzać kontenerem platformy OpenShift.

Szkolenie z usługi OpenShift jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii OpenShift

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
OpenShift to platforma aplikacji kontenerowej do wdrażania Docker i Kubernetes Zapewnia predefiniowane środowiska aplikacji i pomaga realizować kluczowe zasady DevOps, takie jak skrócenie czasu wejścia na rynek, infrastruktura jako kod, ciągła integracja (CI) i ciągłe dostarczanie (CD) OpenShift jest utrzymywany przez Red Hat W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zarządzać kontenerami działającymi w Docker, Kubernetes i Red Hat OpenShift Container Platform Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Twórz, konfiguruj, zarządzaj i rozwiązuj problemy z klastrami OpenShift Skaluj wdrożenia aplikacji za pomocą Kubernetes Zabezpiecz kontener OpenShift Monitoruj i zbieraj dane Zarządzaj pamięcią Szybko wdrażaj aplikacje na żądanie, w chmurze publicznej lub na hostowanej chmurze Publiczność Administratorzy systemu Architekci Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
35 godzin
Docker to platforma typu open source do automatyzacji procesu budowy, wysyłki i uruchamiania aplikacji w kontenerach. Kubernetes idzie o krok dalej, dostarczając narzędzia potrzebne do wdrażania i zarządzania aplikacjami kontenerowymi na dużą skalę w środowisku klastrowym. Platforma kontenerowa OpenShift (wcześniej OpenShift Enterprise) łączy Docker i Kubernetes razem w platformę zarządzaną lub PaaS (platforma jako usługa), aby jeszcze bardziej ułatwić i uprościć wdrażanie Docker i Kubernetes . Zapewnia predefiniowane środowiska aplikacji i pomaga w realizacji kluczowych zasad DevOps takich jak skrócenie czasu wprowadzania na rynek, infrastruktura w postaci kodu, ciągła integracja (CI) i ciągła dostawa (CD). Platformą kontenerową OpenShift zarządza Red Hat. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zarządzać kontenerami działającymi na Kubernetes Docker , Kubernetes i Red Hat OpenShift Container Platform ( OpenShift ). Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Utwórz i skonfiguruj konfigurację OpenShift .
 • Szybko wdrażaj aplikacje lokalnie, w chmurze publicznej lub na chmurze hostowanej.
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
21 godzin
OKD jest platformą rozwoju aplikacji do rozmieszczania aplikacji z kontenerami za pomocą Kubernetes. OKD to podstawa kodowa, na której buduje się Red Hat OpenShift Online i Red Hat OpenShift Platforma kontenerów. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na zewnątrz lub na odległość), uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować, skonfigurować i zarządzać OKD na zewnątrz lub w chmurze. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie, konfiguracja, zarządzanie i rozwiązywanie problemów z klastrem OKD. Bezpieczny OKD. Rozpoczęcie aplikacji z kontenerami na OKD. Monitorowanie wydajności aplikacji działającej w OKD. Zarządzanie magazynowaniem danych. Szybko uruchomić aplikacje na bieżąco lub w publicznym chmurze, takim jak AWS.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Kurs ten opiera się na OKD (Origin Kubernetes Distribution). Aby dostosować kurs lub poprosić o szkolenie w innej wersji OpenShift (np. OpenShift Platforma kontenerów 3 lub OpenShift Platforma kontenerów 4), prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
OKD jest platformą rozwoju aplikacji do rozmieszczania aplikacji z kontenerami za pomocą Kubernetes. OKD to podstawa kodowa, na której buduje się Red Hat OpenShift Online i Red Hat OpenShift Platforma kontenerów. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na zewnątrz lub na odległość), uczestnicy uczą się tworzyć, aktualizować i utrzymywać aplikacje z kontenerami za pomocą OKD. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Rozmieszcz kontenerowaną aplikację internetową do klastru OKD bezpośrednio lub w chmurze. Automatyzacja części przewodu dostaw oprogramowania. Zastosuj zasady DevOps filozofii, aby zapewnić ciągłe dostarczanie wniosku.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Kurs ten opiera się na OKD (Origin Kubernetes Distribution). Aby dostosować kurs lub poprosić o szkolenie w innej wersji OpenShift (np. OpenShift Platforma kontenerów 3 lub OpenShift Platforma kontenerów 4), skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
35 godzin
OpenShift to platforma aplikacji kontenerowej do wdrażania Docker i Kubernetes w przedsiębiorstwie Jest utrzymywany przez Red Hata W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować, skonfigurować i zarządzać kontenerem platformy OpenShift Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Twórz, konfiguruj, zarządzaj i rozwiązuj problemy z klastrami OpenShift Zabezpiecz kontener OpenShift Monitoruj i zbieraj dane Zarządzaj pamięcią Szybko wdrażaj aplikacje na żądanie, w chmurze publicznej lub na hostowanej chmurze Publiczność Administratorzy systemu Architekci Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
35 godzin
OpenShift Container Platform to platforma aplikacji kontenerowej do wdrażania Docker i Kubernetes w przedsiębiorstwie Jest utrzymywany przez Red Hata W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć, aktualizować i utrzymywać aplikacje za pomocą platformy OpenShift Container Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zautomatyzuj część pipeline dostarczania oprogramowania Implementuj historie użytkowników dla istniejącej aplikacji Java EE Wdróż aplikację w instancji OpenShift Zastosuj zasady filozofii DevOps i pozwól na ciągłe dostarczanie aplikacji Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godzin
Jenkins jest otwartym serwerem automatyzacji źródłowej dla ciągłej integracji i ciągłej dostawy (CI/CD). OpenShift to platforma konteinerska do zarządzania infrastrukturą w chmurze lub na przestrzeń. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do DevOps inżynierów, którzy chcą używać OpenShift i Jenkins do budowy, rozmieszczenia i zarządzania aplikacjami opartymi na kontenerach. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Budować Jenkins rurociągi w OpenShift. Automatyzuj zarządzanie cyklem życia dla aplikacji z kontenerami i infrastruktury klastrów. Organizuj rozmieszczenie rurociągów CI/CD.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
28 godzin
Kubeflow to platforma do uruchamiania obciążeń uczenia maszynowego na Kubernetes. TensorFlow jest jedną z najpopularniejszych bibliotek uczenia się maszynowego. Kubernetes jest platformą orchestracyjną do zarządzania aplikacjami z kontenerami. OpenShift jest platformą do rozwoju aplikacji w chmurze, która wykorzystuje Docker kontenery, organizowane i zarządzane przez Kubernetes, na podstawie Red Hat Enterprise Linux. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą rozmieszczać Machine Learning obciążenia robocze do OpenShift on-premise lub hybrydowego chmury.
  Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli: Umieszczanie i konfiguracja Kubeflow i Kubeflow na klastrze OpenShift. Użyj OpenShift, aby ułatwić pracę z inicjalizacją Kubernetes klastru. Tworzenie i wdrażanie rurociągu Kubernetes do automatyzacji i zarządzania modelami ML w produkcji. Trenować i rozmieszczać TensorFlow modele ML w różnych GPUs i maszyny działające równolegle. Zadzwoń do publicznych usług w chmurze (np. usług AWS) z wnętrza OpenShift, aby rozszerzyć aplikację ML.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii OpenShift

Szkolenie OpenShift, OpenShift boot camp, Szkolenia Zdalne OpenShift, szkolenie wieczorowe OpenShift, szkolenie weekendowe OpenShift, Kurs OpenShift,Kursy OpenShift, Trener OpenShift, instruktor OpenShift, kurs zdalny OpenShift, edukacja zdalna OpenShift, nauczanie wirtualne OpenShift, lekcje UML, nauka przez internet OpenShift, e-learning OpenShift, kurs online OpenShift, wykładowca OpenShift

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions