Szkolenia OpenMP

Szkolenia OpenMP

Praktyczne szkolenia na żywo z OpenMP. OpenMP to wieloplatformowy interfejs programowania aplikacji (API). Może być wykorzystywany w językach programowania C, C++ i Fortran na wielu architekturach, m.in. Unix i Microsoft Windows. Dzięki OpenMP programiści mogą tworzyć równoległe aplikacje dla platform od komputerów stacjonarnych po systemy pamięci współdzielonej.
Szkolenie OpenMP jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii OpenMP

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
OpenMP (Open Multi-Processing) to interfejs API do programowania wieloprocesowego w pamięci współdzielonej. Dzięki OpenMP programiści mogą tworzyć aplikacje równoległe dla platform od komputerów stacjonarnych po systemy bez pamięci współdzielonej. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów oprogramowania, którzy chcą tworzyć aplikacje równoległe przy użyciu OpenMP. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zrozumieć i używać programowania równoległego z Fortranem w OpenMP. Równoległe obliczanie fraktali w celu renderowania wielu pikseli i znaków. Implementacja programowania wektorowego z rozszerzeniami SIMD dla systemów HPC. Dodawanie bloków równoległych w celu określenia równoległości pamięci współdzielonej.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie OpenMP, OpenMP boot camp, Szkolenia Zdalne OpenMP, szkolenie wieczorowe OpenMP, szkolenie weekendowe OpenMP, Kurs OpenMP,Kursy OpenMP, Trener OpenMP, instruktor OpenMP, kurs zdalny OpenMP, edukacja zdalna OpenMP, nauczanie wirtualne OpenMP, lekcje UML, nauka przez internet OpenMP, e-learning OpenMP, kurs online OpenMP, wykładowca OpenMP

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions