Szkolenia Odoo

Szkolenia Odoo

Odoo to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania, które oferuje szereg aplikacji biznesowych, które tworzą kompletny zestaw aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem dla firm każdej wielkości. Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy Odoo na żywo pokazują poprzez interaktywną praktykę zasady korzystania z Odoo i umożliwiają rozpoczęcie rozwoju w Odoo dla różnych organizacji.

Szkolenie z usługi Odoo jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Odoo

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Odoo to oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem allinone, które tworzy pełen zestaw rozwiązań dla różnych aplikacji biznesowych, w tym CRM, e-commerce, fakturowania, księgowości, produkcji, zarządzania magazynem i projektami oraz zapasów W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się korzystać z Odoo i zaczną się rozwijać w Odoo dla swoich organizacji Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj Odoo Poznaj podstawy Odoo Stwórz swój własny moduł Odoo Zintegruj narzędzia stron trzecich z Odoo Maksymalizuj wykorzystanie funkcji Odoo Publiczność Deweloperzy Specjaliści IT Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce is aimed at system administrators who wish to install, configure, and manage an Odoo system. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install, configure, and manage Odoo.
 • Understand the fundamentals of Odoo.
 • Create their own Odoo modules.
 • Integrate third party tools with Odoo.
 • Maximize the usage of Odoo's features.
7 godzin
Odoo to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem, które tworzy pełny pakiet rozwiązań dla różnych aplikacji biznesowych, w tym CRM, e-commerce, fakturowania, księgowości, produkcji, zarządzania magazynem i projektami oraz zapasów. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla użytkowników końcowych, którzy chcą wykorzystać Odoo celu usprawnienia swojej działalności biznesowej. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Dowiedz się, jak wdrożyć system Odoo CRM we własnej organizacji.
 • Planuj, analizuj i Odoo funkcje i procesy biznesowe na funkcje Odoo .
 • Zintegruj Odoo z innymi narzędziami i aplikacjami innych firm.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Odoo

Szkolenie Odoo, Odoo boot camp, Szkolenia Zdalne Odoo, szkolenie wieczorowe Odoo, szkolenie weekendowe Odoo, Kurs Odoo,Kursy Odoo, Trener Odoo, instruktor Odoo, kurs zdalny Odoo, edukacja zdalna Odoo, nauczanie wirtualne Odoo, lekcje UML, nauka przez internet Odoo, e-learning Odoo, kurs online Odoo, wykładowca Odoo

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions