Szkolenia Object-Oriented Programming

Szkolenia Object-Oriented Programming

OOP(Object-Oriented Programming)-Programowanie proceduralne polega na pisaniu procedur lub funkcji, które wykonują operacje na danych, podczas gdy programowanie obiektowe polega na tworzeniu obiektów, które zawierają zarówno dane, jak i funkcje. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe z zakresu ObjectOriented Programming (OOP) demonstrują poprzez praktyczne ćwiczenia jak zacząć pracę z OOP.

Szkolenie z usługi OOP jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Object-Oriented Programming

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
Apache Groovy to dynamiczny język programowania JVM ( Java Virtual Machine). Niektóre z jego funkcji obejmują funkcje skryptowe, tworzenie języka specyficznego dla domeny, meta-programowanie w czasie wykonywania i kompilacji oraz programowanie funkcjonalne. Groovy jest często używany jako komplement dla Java .

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak programować w Groovy gdy przechodzą przez tworzenie przykładowej aplikacji.

Publiczność

- Deweloperzy

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
Opis
Programming obiektowe (OOP) to paradygmat programowania oparty na koncepcji obiektów. OOP jest bardziej skoncentrowany na danych niż na logice. Python to język programowania wysokiego poziomu, znany ze swojej jasnej składni i czytelności kodu.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zacząć korzystać z Programming obiektowego za pomocą Python .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozumienie podstawowych pojęć Programming obiektowego
- Zrozum składnię OOP w Python
- Napisz własny program zorientowany obiektowo w Python

Publiczność

- Początkujący, którzy chcieliby poznać Programming obiektowe
- Deweloperzy zainteresowani nauką OOP w Python
- Programiści Python zainteresowani nauką OOP

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
Opis
Szkolenie skierowane jest dla osób chcących zapoznać się z możliwościami programowania obiektowego oraz realizacją paradygmatu w wybranym języku: C#, Java, Groovy, Scala lub PHP.
7 godzin
Opis
Podczas tego kursu uczestnicy nauczą się pojęć C++ i umiejętności programowania.
28 godzin
Opis
Nauka korzystania z Microsoft Visual Studio jako zintegrowanego środowiska programistycznego (IDE) przy użyciu języka Programming VB.NET (Visual Basic .NET) - wieloparadygmowego, zorientowanego obiektowo języka programowania, który jest implementowany razem z platformą .NET Framework 4.7.2

Nadchodzące szkolenia z technologii Object-Oriented Programming

Szkolenie Object-Oriented Programming, Object-Oriented Programming boot camp, Szkolenia Zdalne Object-Oriented Programming, szkolenie wieczorowe Object-Oriented Programming, szkolenie weekendowe Object-Oriented Programming, Kurs Object-Oriented Programming,Kursy Object-Oriented Programming, Trener Object-Oriented Programming, instruktor Object-Oriented Programming, kurs zdalny Object-Oriented Programming, edukacja zdalna Object-Oriented Programming, nauczanie wirtualne Object-Oriented Programming, lekcje UML, nauka przez internet Object-Oriented Programming, e-learning Object-Oriented Programming, kurs online Object-Oriented Programming, wykładowca Object-Oriented Programming

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions