Szkolenia Nuxt.js

Szkolenia Nuxt.js

NuxtJS to progresywne środowisko do tworzenia nowoczesnych aplikacji webowych. Jest oparte na oficjalnych bibliotekach Vue.js (vue, vue-router i vuex) oraz narzędziach programistycznych (webpack, Babel i PostCSS). Dzięki Nuxt programowanie aplikacji webowych jest łatwiejsze a same aplikacje są szybsze i bardziej elastyczne w dalszej rozbudowie. W Nuxt można tworzyć aplikacje SSR (Server Side Rendering), renderowane po stronie serwera, serverless (np SPA, Single Page Application) lub statyczne. Nuxt ma budowę modułową, co daje dużą elastyczność w implementacji wielu popularnie stosowanych rozwiązań, takich jak: REST, GraphQL, CMS, CSS i CSS frameworks, PWA, AMP, i wiele więcej.
Nuxt.js jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Nuxt.js

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Nuxt.js jest open source framework oparty na Vue.js, Node i Bable.js. Korzystając z Nuxt.js, użytkownicy mogą dodać renderowanie na stronie serwera i generować statyczne strony dla aplikacji Vue JS. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów sieci Web, którzy chcą korzystać z Vue JS i Nuxt.js do rozwoju sieci Web do końca. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Tworzenie aplikacji pojedynczej strony za pomocą Nuxt.js. Wdrożenie renderowania strony serwera w celu optymalizacji SEO. Generuj statyczną stronę z VueJS i kodu Nuxt.js.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Nuxt.js

Szkolenie Nuxt.js, Nuxt.js boot camp, Szkolenia Zdalne Nuxt.js, szkolenie wieczorowe Nuxt.js, szkolenie weekendowe Nuxt.js, Kurs Nuxt.js,Kursy Nuxt.js, Trener Nuxt.js, instruktor Nuxt.js, kurs zdalny Nuxt.js, edukacja zdalna Nuxt.js, nauczanie wirtualne Nuxt.js, lekcje UML, nauka przez internet Nuxt.js, e-learning Nuxt.js, kurs online Nuxt.js, wykładowca Nuxt.js

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions