Szkolenia NICE Robotic Automation

Szkolenia NICE Robotic Automation

Praktyczne szkolenia na żywo z NICE Robotic Automation pokazują poprzez interaktywną naukę, jak wdrożyć NICE Robotic Automation do automatyzacji zadań biurowych. Podczas kursów uczestnicy dowiedzą się, czym jest RPA i jak można ją wdrożyć w organizacji. Badane są różne narzędzia i podejścia RPA, a następnie wykonywane są praktyczne ćwiczenia wdrożeniowe w symulowanym ustawieniu front i back office przy użyciu NICE Robotic Automation.

Szkolenie NICE Robotic Automation jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii NICE Robotic Automation

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Robotic Process Automation (RPA) odnosi się do oprogramowania, które pomaga zautomatyzować żmudne zadania na biurku, takie jak rutynowa praca oparta na harmonogramie, która wymaga niewielkiej subiektywnej analizy lub podejmowania decyzji przez człowieka. Niektóre przykłady obejmują wypełnianie formularzy, wykonywanie obliczeń i przetwarzanie zamówień. Zadania te są zwykle podatne na błędy i czasochłonne, a także często negatywnie wpływają na morale pracowników. NICE Robotic Automation to rozwiązanie RPA, które pozwala na obsługę prostych zadań przez zrobotyzowaną siłę roboczą, która jest w stanie wykonywać takie zadania biurowe szybko, dokładnie, na czas i przy obniżonych kosztach. Dzięki temu pracownicy mogą skupić się na pracy o wysokiej wartości, kreatywności i krytycznym myśleniu. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się, czym jest RPA i jak można ją wdrożyć w organizacji. Badane są różne narzędzia i podejścia RPA, a następnie przeprowadzane są praktyczne ćwiczenia wdrożeniowe w symulowanym ustawieniu front i back office przy użyciu NICE Robotic Automation. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Oceń i wybierz, które procesy i przepływy pracy są najbardziej odpowiednie dla RPA. Automatyzacja wybranych przypadków powtarzalnych, czasochłonnych procesów ręcznych. Konfigurowanie i monitorowanie Nice Robotic Automation w środowisku produkcyjnym. Przedstawianie kierownictwu propozycji i informacji zwrotnych na temat wyników RPA. Skalowanie systemu RPA w celu dopasowania go do rosnących potrzeb.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Uwaga
    To NIE jest szkolenie certyfikacyjne. NobleProg nie jest powiązany z Nice i nie oferuje tego szkolenia w imieniu Nice. Aby dowiedzieć się więcej o opcjach szkoleń certyfikacyjnych, odwiedź: https://www.nice.com Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie NICE Robotic Automation, NICE Robotic Automation boot camp, Szkolenia Zdalne NICE Robotic Automation, szkolenie wieczorowe NICE Robotic Automation, szkolenie weekendowe NICE Robotic Automation, Kurs NICE Robotic Automation,Kursy NICE Robotic Automation, Trener NICE Robotic Automation, instruktor NICE Robotic Automation, kurs zdalny NICE Robotic Automation, edukacja zdalna NICE Robotic Automation, nauczanie wirtualne NICE Robotic Automation, lekcje UML, nauka przez internet NICE Robotic Automation, e-learning NICE Robotic Automation, kurs online NICE Robotic Automation, wykładowca NICE Robotic Automation

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions