Szkolenia NICE Robotic Automation

Szkolenia NICE Robotic Automation

Praktyczne szkolenia na żywo z NICE Robotic Automation pokazują poprzez interaktywną naukę, jak wdrożyć NICE Robotic Automation do automatyzacji zadań biurowych. Podczas kursów uczestnicy dowiedzą się, czym jest RPA i jak można ją wdrożyć w organizacji. Badane są różne narzędzia i podejścia RPA, a następnie wykonywane są praktyczne ćwiczenia wdrożeniowe w symulowanym ustawieniu front i back office przy użyciu NICE Robotic Automation.

Szkolenie NICE Robotic Automation jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii NICE Robotic Automation

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
Robotic Process Automation (RPA) odnosi się do oprogramowania, które pomaga zautomatyzować żmudne zadania na komputerze, takie jak rutynowa praca oparta na harmonogramie, która wymaga niewielkiej subiektywnej analizy lub podejmowania decyzji przez człowieka. Niektóre przykłady obejmują wypełnianie formularzy, wykonywanie obliczeń i przetwarzanie zamówień. Zadania te są podatne na błędy i czasochłonne, a często negatywnie wpływają na morale pracowników.

NICE Robotic Automation to rozwiązanie RPA, które umożliwia obsługę zadań robotów przez „robotyczną siłę roboczą”, która jest w stanie wykonać takie zadania biurowe szybko, dokładnie, na czas i po obniżonych kosztach. Dzięki temu pracownicy mogą skupić się na pracy o wysokiej wartości, kreatywnej i krytycznej.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się, czym jest RPA i jak można ją wdrożyć w organizacji. Badane są różne narzędzia i podejścia RPA, a następnie wykonywane są praktyczne ćwiczenia wdrożeniowe w symulowanym ustawieniu front i back office przy użyciu NICE Robotic Automation .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Oceń i wybierz, które procesy i przepływ pracy są najbardziej odpowiednie dla RPA.
- Zautomatyzuj wybrane przypadki powtarzalnych, czasochłonnych procesów ręcznych.
- Skonfiguruj i monitoruj Nice Robotic Automation w ustawieniach produkcyjnych.
- Przedstaw propozycję i informację zwrotną na temat wyników RPA kierownictwu.
- Skaluj system RPA, aby sprostać rosnącym potrzebom.

Format kursu

- Interaktywny wykład i dyskusja.
- Wiele ćwiczeń i ćwiczeń.
- Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo.

Uwaga

- To NIE jest szkolenie certyfikacyjne. NobleProg nie jest związany z Niceą i nie oferuje tego szkolenia w imieniu Nicei. Aby dowiedzieć się więcej o opcjach szkolenia certyfikacyjnego, odwiedź stronę: [https://www.nice.com](https://www.nice.com/)
- Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.

Nadchodzące szkolenia z technologii NICE Robotic Automation

Szkolenie NICE Robotic Automation, NICE Robotic Automation boot camp, Szkolenia Zdalne NICE Robotic Automation, szkolenie wieczorowe NICE Robotic Automation, szkolenie weekendowe NICE Robotic Automation, Kurs NICE Robotic Automation,Kursy NICE Robotic Automation, Trener NICE Robotic Automation, instruktor NICE Robotic Automation, kurs zdalny NICE Robotic Automation, edukacja zdalna NICE Robotic Automation, nauczanie wirtualne NICE Robotic Automation, lekcje UML, nauka przez internet NICE Robotic Automation, e-learning NICE Robotic Automation, kurs online NICE Robotic Automation, wykładowca NICE Robotic Automation

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions