Szkolenia MuleSoft

Szkolenia MuleSoft

Szkolenia z tematu MuleSoft w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii MuleSoft

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
MuleSoft Anypoint Platform to zjednoczona platforma integracji do projektowania, rozwoju i zarządzania API. Umożliwia to połączenie między urządzeniami, danymi, usługami i aplikacjami zarówno w chmurze, jak i na miejscu. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą korzystać z Platformy Soft Anypoint do projektowania, budowania i zarządzania APIs i integracji szybciej w bezpiecznej i uniwersalnej platformie. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Stwórz niezbędne środowisko rozwojowe, aby rozpocząć rozwój API za pomocą platformy MuleSoft Anypoint. Zrozum funkcje i architekturę MuleSoft Anypoint Platform. Dowiedz się, jak zaprojektować, zbudować, zarządzać i wdrażać aplikacje z platformą AnyPoint. Poznaj rolę każdego składnika w budowaniu integracji i API. Połączyć się z bazami danych i przekształcić dane za pomocą API. Zarządzanie dostępem do API poprzez tworzenie i rozprowadzanie proxy API.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie MuleSoft, MuleSoft boot camp, Szkolenia Zdalne MuleSoft, szkolenie wieczorowe MuleSoft, szkolenie weekendowe MuleSoft, Kurs MuleSoft,Kursy MuleSoft, Trener MuleSoft, instruktor MuleSoft, kurs zdalny MuleSoft, edukacja zdalna MuleSoft, nauczanie wirtualne MuleSoft, lekcje UML, nauka przez internet MuleSoft, e-learning MuleSoft, kurs online MuleSoft, wykładowca MuleSoft

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions