Szkolenia MongoDB Atlas

Szkolenia MongoDB Atlas

Szkolenia z tematu MongoDB Atlas w Polsce.

Plany szkoleń z technologii MongoDB Atlas

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Atlas jest platformą multi-cloud database-as-a-service (DBaaS). Ułatwia ustawienie, obsługę i zarządzanie MongoDB rozmieszczeniami w chmurze. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów i sysadminów, którzy chcą użyć MongoDB Atlas do uruchomienia, rozmieszczenia i zarządzania bazami danych na skalę poprzez automatyzację i uproszczone konfiguracje. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Ustaw, skonfigurować i uzyskać dostęp do klastru MongoDB Atlas. Zrozum właściwości, architekturę i zalety MongoDB Atlas. Dowiedz się, jak importować / eksportować, zapytać i manipulować danymi w MongoDB Atlas. Użyj Atlas APIs do automatyzacji operacji i administracji baz danych. Zastosuj najlepsze praktyki w zarządzaniu i skalowaniu MongoDB deploymentów.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie MongoDB Atlas, MongoDB Atlas boot camp, Szkolenia Zdalne MongoDB Atlas, szkolenie wieczorowe MongoDB Atlas, szkolenie weekendowe MongoDB Atlas, Kurs MongoDB Atlas,Kursy MongoDB Atlas, Trener MongoDB Atlas, instruktor MongoDB Atlas, kurs zdalny MongoDB Atlas, edukacja zdalna MongoDB Atlas, nauczanie wirtualne MongoDB Atlas, lekcje UML, nauka przez internet MongoDB Atlas, e-learning MongoDB Atlas, kurs online MongoDB Atlas, wykładowca MongoDB Atlas

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions