Szkolenia MLflow

Szkolenia MLflow

Praktyczne szkolenia na żywo z MLflow. MLflow jest biblioteką, która pomaga w zarządzaniu cyklem życia uczenia maszynowego. Kurs obejmuje moduły podstawowe MLflow: śledzenie, modele i projekty. Podczas szkolenia omówiona zostanie platforma MLflow, a w szczególności boiblioteka MLflow, rejestrowanie I wdrażanie modeli (w językach Java, Scala, Python, R) oraz uruchamianie projektów w usłudze Azure Databricks.
Szkolenie MLflow jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii MLflow

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
MLflow jest platformą open-source do upraszczania i zarządzania cyklem życia uczenia się maszynowego. Obsługuje dowolną bibliotekę ML (Machine Learning), algorytm, narzędzie do uruchomienia lub język. Wystarczy dodać MLflow do istniejącego kodu ML, aby udostępnić kod w dowolnej bibliotece ML, która jest używana w Twojej organizacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do naukowców danych, którzy chcą przejść poza budowę modeli ML i zoptymalizować proces tworzenia modeli ML, śledzenia i wdrożenia. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Instaluj i konfiguruj MLflow i powiązane biblioteki i ramki ML. Ocenianie znaczenia śledzenia, reprodukcyjności i rozmieszczalności modelu ML Rozmieszcz modele ML do różnych publicznych chmur, platform lub serwerów na miejscu. Skalić proces rozmieszczania ML, aby pomieścić wielu użytkowników współpracujących na jednym projekcie. Ustaw centralny rejestr do eksperymentowania, odtwarzania i rozmieszczania modeli ML.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie MLflow, MLflow boot camp, Szkolenia Zdalne MLflow, szkolenie wieczorowe MLflow, szkolenie weekendowe MLflow, Kurs MLflow,Kursy MLflow, Trener MLflow, instruktor MLflow, kurs zdalny MLflow, edukacja zdalna MLflow, nauczanie wirtualne MLflow, lekcje UML, nauka przez internet MLflow, e-learning MLflow, kurs online MLflow, wykładowca MLflow

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions