Szkolenia Midjourney

Szkolenia Midjourney

Prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe na żywo Midjourney online lub na miejscu demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać Midjourney do generowania obrazów do różnych celów. Midjourney szkolenie jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na żywo na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu . Szkolenie na żywo na miejscu może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce. NobleProg — Twój lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Midjourney

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Midjourney to program i usługa oparta na sztucznej inteligencji, która generuje obrazy na podstawie opisów lub „podpowiedzi” w języku naturalnym.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla artystów cyfrowych i entuzjastów sztucznej inteligencji, którzy chcą używać Midjourney do generowania obrazów do różnych celów, takich jak reklama, sztuka i projektowanie.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Zapoznaj się z podstawami Midjourney i jego działaniem. Użyj Midjourney, aby wygenerować obrazy z opisów w języku naturalnym. Dostosuj modele Midjourney, aby wygenerować niestandardowe obrazy. Zaimplementuj Midjourney w procesie tworzenia obrazu.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.

Last Updated:

Szkolenie Midjourney, Midjourney boot camp, Szkolenia Zdalne Midjourney, szkolenie wieczorowe Midjourney, szkolenie weekendowe Midjourney, Kurs Midjourney,Kursy Midjourney, Trener Midjourney, instruktor Midjourney, kurs zdalny Midjourney, edukacja zdalna Midjourney, nauczanie wirtualne Midjourney, lekcje UML, nauka przez internet Midjourney, e-learning Midjourney, kurs online Midjourney, wykładowca Midjourney

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions