Szkolenia Maven

Szkolenia Maven

Apache Maven to narzędzie do zarządzania projektami oprogramowania i zrozumienia. W oparciu o koncepcję modelu obiektowego projektu (POM), Maven może zarządzać budową projektu, raportowaniem i dokumentacją na podstawie centralnej informacji. Lokalne, instruktażowe kursy szkoleniowe Maven na żywo pokazują, jak zainstalować, skonfigurować i wdrożyć Mavena w środowisku laboratoryjnym.

Szkolenie z usługi Maven jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Apache Maven

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Zgodnie z Twoim profilem Maven pomoże Ci w codziennej pracy. Wspomnieliśmy o niektórych korzyściach:
  Deweloperzy: Jako programista będziesz używać Maven do tworzenia projektów, zarządzania zależnościami, kompilowania kodu, uruchamiania testów, wdrażania komponentów … Maven stanie się częścią twoich codziennych narzędzi programistycznych. Profile liderów technicznych: Integracja Maven jako narzędzia kompilacji będzie miała znaczący wpływ na projekt:  Zarządzanie zależnościami stanie się łatwe (Maven dependency management) Złożone kompilacje zostaną znacznie uproszczone (Maven profile kompilacji) Architektura projektu będzie zarządzana płynnie (dziedziczenie i projekty wielomodułowe) ….
Kierownicy projektów: Maven wymuszą standaryzację i współpracę: “Project Object Model” jest standardem, który Maven wprowadza dla projektów
 • Maven wykorzystuje cykle życia kompilacji dla programistów do kompilacji, testowania i raportowania, wdrażania
 • Maven repozytoria będą działać jako wspólny magazyn i gromadzić wydania oraz biblioteki firm trzecich
 • ….
 • Menedżerowie wersji: Maven menedżerowie repozytoriów będą działać jako wysoce konfigurowalni pośrednicy między organizacją a publicznymi Maven repozytoriami, a także zapewnią organizacji miejsce docelowe wdrażania kompilacji.
 • 21 godzin
  Jenkins to narzędzie do ciągłej integracji (CI) o otwartym kodzie źródłowym napisane w języku Java. Maven to narzędzie do automatyzacji kompilacji dla projektów Java. Razem mogą być używane do uruchamiania ciągłych kompilacji, które obejmują na przykład: wykonywanie testów JUnit za każdym razem, gdy nowy kod zostanie zatwierdzony, wdrażanie tych kompilacji do produkcji i planowanie tych zadań w strategicznych porach dnia, na przykład o północy. Te narzędzia i procesy składają się na podejście DevOps do tworzenia i wdrażania oprogramowania i są popularne w rozwoju Agile. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy rozpoczną od wprowadzenia do DevOps, kontroli wersji i skryptów automatyzacji, a następnie przejdą do praktycznej praktyki, ucząc się, jak instalować, konfigurować i wdrażać Jenkins i Maven w środowisku laboratoryjnym na żywo. Publiczność
   Programiści Administratorzy systemu Inżynierowie DevOps
  Format kursu
   Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

  Last Updated:

  Szkolenie Maven, Apache Maven boot camp, Szkolenia Zdalne Maven, szkolenie wieczorowe Maven, szkolenie weekendowe Apache Maven, Kurs Maven,Kursy Apache Maven, Trener Apache Maven, instruktor Apache Maven, kurs zdalny Apache Maven, edukacja zdalna Apache Maven, nauczanie wirtualne Apache Maven, lekcje UML, nauka przez internet Maven, e-learning Maven, kurs online Apache Maven, wykładowca Maven

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions