Szkolenia Maven

Szkolenia Maven

Apache Maven to narzędzie do zarządzania projektami oprogramowania i zrozumienia. W oparciu o koncepcję modelu obiektowego projektu (POM), Maven może zarządzać budową projektu, raportowaniem i dokumentacją na podstawie centralnej informacji. Lokalne, instruktażowe kursy szkoleniowe Maven na żywo pokazują, jak zainstalować, skonfigurować i wdrożyć Mavena w środowisku laboratoryjnym.

Szkolenie z usługi Maven jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Apache Maven

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Zgodnie z Twoim profilem Maven pomoże ci w codziennej pracy. Jak wspominamy o niektórych korzyściach:
 • Programiści: Jako programista będziesz używać Maven do tworzenia projektów, zarządzania zależnościami, kompilowania kodu, uruchamiania testów, wdrażania komponentów… Maven stanie się częścią codziennych narzędzi programistycznych.
 • Techniczne profile potencjalnych klientów: Zintegrowanie Maven jako narzędzia do budowania będzie miało znaczący wpływ na projekt:
  • Zarządzanie zależnościami stanie się łatwe (zarządzanie zależnościami Maven )
  • Złożone kompilacje zostaną znacznie uproszczone (profile kompilacji Maven )
  • Architektura projektu będzie zarządzana płynnie (projekty spadkowe i wielomodułowe)
 • Project Managers: Maven wymusi standaryzację i współpracę:
  • „Project Object Model” to standard wprowadzany przez Maven do projektów
  • Maven wykorzystuje cykle życia kompilacji dla programistów do kompilowania, testowania i raportowania, wdrażania
  • Repozytoria Maven będą działać jako wspólny sklep i gromadzą wydania oraz biblioteki stron trzecich
 • Release Managers: Menedżerowie repozytoriów Maven będą działać jako wysoce konfigurowalne serwery proxy między Twoją organizacją a publicznymi repozytoriami Maven , a także zapewnią organizacji miejsce docelowe wdrażania twoich kompilacji.
21 godzin
Jenkins jest narzędziem do ciągłej integracji (CI) open source napisanym w Javie Maven to narzędzie do automatyzacji kompilacji dla projektów Java Razem mogą być używane do uruchamiania ciągłych kompilacji, które obejmują na przykład: wykonywanie testów JUnit za każdym razem, gdy nowy kod zostanie zatwierdzony, wdrażanie tych buildów do produkcji i planowanie tych zadań w strategicznych porach dnia, na przykład północy Te narzędzia i procesy składają się na podejście DevOps do opracowywania i wdrażania oprogramowania i są popularne w rozwoju Agile W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy rozpoczną od wprowadzenia do DevOps, kontroli wersji i skryptów automatyzacji, a następnie przejdą do praktyki handson, ucząc się jak zainstalować, skonfigurować i wdrożyć Jenkinsa i Mavena w środowisku z żywym laboratorium Publiczność Deweloperzy Administratorzy systemu Inżynierowie DevOps Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .

Last Updated:

Szkolenie Maven, Apache Maven boot camp, Szkolenia Zdalne Maven, szkolenie wieczorowe Maven, szkolenie weekendowe Apache Maven, Kurs Maven,Kursy Apache Maven, Trener Apache Maven, instruktor Apache Maven, kurs zdalny Apache Maven, edukacja zdalna Apache Maven, nauczanie wirtualne Apache Maven, lekcje UML, nauka przez internet Maven, e-learning Maven, kurs online Apache Maven, wykładowca Maven

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions