Szkolenia LINQ

Szkolenia LINQ

Praktyczne szkolenia na żywo z LINQ. LINQ (Language Integrated Query czyli zintegrowane zapytania językowe) to część technologii Microsoft .NET. LINQ służy do szybkiego i skutecznego tworzenia zapytań w językach C # i VB.NET.
Szkolenie LINQ jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii LINQ

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
C# jest wieloparadygmatowym językiem programowania obejmującym dyscypliny zorientowane obiektowo i komponentowo. LINQ (zapytanie zintegrowane z językiem) to komponent, który dodaje natywne możliwości zapytań o dane do języków programowania. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów internetowych, którzy chcą wyszukiwać i aktualizować duże zbiory danych za pomocą LINQ przy użyciu C#. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie i wykonywanie LINQ zapytań. Wdrażanie zaawansowanych bibliotek do zapytań o dane. Filtrowanie, wyszukiwanie, przekształcanie i manipulowanie lokalnymi lub zdalnymi obiektami.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie LINQ, LINQ boot camp, Szkolenia Zdalne LINQ, szkolenie wieczorowe LINQ, szkolenie weekendowe LINQ, Kurs LINQ,Kursy LINQ, Trener LINQ, instruktor LINQ, kurs zdalny LINQ, edukacja zdalna LINQ, nauczanie wirtualne LINQ, lekcje UML, nauka przez internet LINQ, e-learning LINQ, kurs online LINQ, wykładowca LINQ

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions