Szkolenia Kura

Szkolenia Kura

Praktyczne szkolenia na żywo z Kura.
Kura to rozszerzalny Open Source IoT Edge Framework oparty na Javie / OSGi. Kura oferuje dostęp API do interfejsów sprzętowych bramek IoT (porty szeregowe, GPS, watchdog, GPIO, I2C itp.). Zawiera gotowe do użycia protokoły terenowe (w tym Modbus, OPC-UA, S7), kontener aplikacji i internetowe programowanie wizualnego przepływu danych w celu pozyskiwania danych z pola, przetwarzania ich na krawędzi i publikowania w wiodące platformy chmurowe IoT za pośrednictwem łączności MQTT. Szkolenie z Kura jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Eclipse Kura

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
Kura jest opartą na Java platformą IoT o otwartym kodzie źródłowym, która umożliwia dostęp do podstawowego sprzętu, komunikację z platformami integracji M2M / IoT, zarządzanie bramami i zarządzanie konfiguracjami sieci.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy Kura i sposób, w jaki mogą go wykorzystać do swoich rozwiązań IoT.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zainstaluj i skonfiguruj Kura
- Zrozum podstawy i podstawowe cechy Kura
- Buduj, testuj, wdrażaj i rozwiązuj problemy z rozwiązaniami IoT za pomocą Kura

Publiczność

- Deweloperzy
- Programiści

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Uwaga

- Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.

Nadchodzące szkolenia z technologii Kura

Szkolenie Kura, Eclipse Kura boot camp, Szkolenia Zdalne Kura, szkolenie wieczorowe Kura, szkolenie weekendowe Eclipse Kura, Kurs Kura,Kursy Eclipse Kura, Trener Eclipse Kura, instruktor Eclipse Kura, kurs zdalny Eclipse Kura, edukacja zdalna Eclipse Kura, nauczanie wirtualne Eclipse Kura, lekcje UML, nauka przez internet Kura, e-learning Kura, kurs online Eclipse Kura, wykładowca Kura

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions