Szkolenia Kali Linux

Szkolenia Kali Linux

Praktyczne szkolenia na żywo z Kursy Kali Linux. Kali Linux to dystrybucja Linuksa oparta na Debianie, której celem są zaawansowane testy penetracyjne i audyt bezpieczeństwa. Kali zawiera kilkaset narzędzi, które są przeznaczone do różnych zadań związanych z bezpieczeństwem informacji, takich jak testy penetracyjne, badania bezpieczeństwa, informatyka śledcza i inżynieria odwrotna.
Szkolenie Kali Linux jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Kali Linux

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Kali Linux to dystrybucja Linux stworzona z myślą o kryminalistyce cyfrowej i testach penetracyjnych. Zaawansowane testy penetracyjne z Kali Linux to bardziej zaawansowana technologia do wykorzystania w testach penetracyjnych i audytach bezpieczeństwa z dystrybucją Linux. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla specjalistów IT, którzy chcą zdobyć zaawansowaną wiedzę w zakresie przeprowadzania testów penetracyjnych za pomocą Kali Linux, takich jak zaawansowane sniffowanie, pisanie exploitów, testowanie penetracji sieci i sieci bezprzewodowych, zarządzanie dokumentami i raportowanie oraz inne metody testowania penetracyjnego. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie i wykorzystanie zaawansowanej metodologii Kali Linux do testów penetracyjnych. Nauczyć się korzystać z narzędzi do oceny podatności. Zarządzanie dowodami, gromadzenie danych i raportowanie przy użyciu Kali Linux. Poznanie exploitów, ataków i eskalacji uprawnień.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Kali Linux to dystrybucja Linux stworzona z myślą o kryminalistyce cyfrowej i testach penetracyjnych. Testy penetracyjne z Kali Linux zapewniają zaawansowaną platformę do etycznego hakowania, analizy bezpieczeństwa, polowania na błędy i wiele więcej. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (w trybie online lub na miejscu) jest przeznaczone dla specjalistów IT, którzy chcą dowiedzieć się więcej o przeprowadzaniu testów penetracyjnych i innym zarządzaniu bezpieczeństwem za pomocą Kali Linux. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie wewnętrznych elementów Kali Linux. Przeprowadzanie skanowania i analizy luk w zabezpieczeniach. Zarządzanie uprawnieniami do plików i strukturą katalogów. Praca z poleceniami i skrótami w stylu hakerskim.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Kali Linux to dystrybucja Linuksa stworzona z myślą o kryminalistyce cyfrowej i testach penetracyjnych. Dzięki Python użytkownicy mogą tworzyć programy do testów penetracyjnych w Kali Linux. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla testerów penetracyjnych, inżynierów bezpieczeństwa i etycznych hakerów, którzy chcą penetrować sieci testowe w Kali Linux przy użyciu Python. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie Python programów do wyszukiwania luk w zabezpieczeniach sieci. Eksplorowanie i używanie powłoki sieciowej Kali oraz kodu powłoki w exploitach. Stosowanie różnych narzędzi Kali do testów penetracyjnych. Eksploruj systemy za pomocą Python kodu.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Kali Linux, Kali Linux boot camp, Szkolenia Zdalne Kali Linux, szkolenie wieczorowe Kali Linux, szkolenie weekendowe Kali Linux, Kurs Kali Linux,Kursy Kali Linux, Trener Kali Linux, instruktor Kali Linux, kurs zdalny Kali Linux, edukacja zdalna Kali Linux, nauczanie wirtualne Kali Linux, lekcje UML, nauka przez internet Kali Linux, e-learning Kali Linux, kurs online Kali Linux, wykładowca Kali Linux

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions