Szkolenia Kali Linux

Szkolenia Kali Linux

Praktyczne szkolenia na żywo z Kursy Kali Linux. Kali Linux to dystrybucja Linuksa oparta na Debianie, której celem są zaawansowane testy penetracyjne i audyt bezpieczeństwa. Kali zawiera kilkaset narzędzi, które są przeznaczone do różnych zadań związanych z bezpieczeństwem informacji, takich jak testy penetracyjne, badania bezpieczeństwa, informatyka śledcza i inżynieria odwrotna.
Szkolenie Kali Linux jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Kali Linux

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Kali Linux to dystrybucja Linux stworzona do cyfrowej kryminalistyki i testów penetracyjnych. Zaawansowane testy penetracyjne z Kali Linux to bardziej zaawansowana technologia używana w testach penetracyjnych i audytach bezpieczeństwa z dystrybucją Linux.To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla specjalistów IT, którzy chcą zdobyć zaawansowaną wiedzę w zakresie przeprowadzania testów penetracyjnych za pomocą Kali Linux, takich jak zaawansowane wąchanie, pisanie exploitów, testy penetracyjne sieci i sieci bezprzewodowej, zarządzanie dokumentami i raportowanie i inne metody testowania penetracji.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum i wykorzystaj zaawansowaną metodologię Kali Linux do testów penetracyjnych. Naucz się korzystać z narzędzi do oceny podatności na zagrożenia. Zarządzaj dowodami, gromadzeniem danych i raportowaniem za pomocą Kali Linux. Dowiedz się więcej o wykorzystywaniu, atakach i eskalacjach uprawnień.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Kali Linux to dystrybucja Linux stworzona do cyfrowej kryminalistyki i testów penetracyjnych. Testy penetracyjne z Kali Linux zapewniają zaawansowaną platformę do etycznego hakowania, analizy bezpieczeństwa, wyszukiwania błędów i wielu innych.To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla specjalistów IT, którzy chcą dowiedzieć się więcej o przeprowadzaniu testów penetracyjnych i innym zarządzaniu bezpieczeństwem za pomocą Kali Linux.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozumieć wnętrze Kali Linux. Wykonaj skanowanie i analizę luk w zabezpieczeniach. Zarządzaj uprawnieniami do plików i strukturą katalogów. Pracuj z poleceniami i skrótami w stylu hakera.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Kali Linux jest Linux dystrybucji stworzonej dla cyfrowych Forensics i testów penetracyjnych. Dzięki Pythonużytkownicy mogą rozwijać programy testów penetracyjnych w Kali Linux. Ten prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do testerów penetracji, inżynierów bezpieczeństwa i etycznych hakerów, którzy chcą penetrować sieci testowe w Kali Linux za pomocą Python. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Tworzenie programów Python w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach sieci.
 • Eksploruj i korzystaj z powłoki internetowej Kali oraz shellcode w exploitów.
 • Zastosuj różne narzędzia Kali do testów penetracyjnych.
 • Wykorzystywanie systemów z kodem Python.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i praktyki.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.

Last Updated:

Szkolenie Kali Linux, Kali Linux boot camp, Szkolenia Zdalne Kali Linux, szkolenie wieczorowe Kali Linux, szkolenie weekendowe Kali Linux, Kurs Kali Linux,Kursy Kali Linux, Trener Kali Linux, instruktor Kali Linux, kurs zdalny Kali Linux, edukacja zdalna Kali Linux, nauczanie wirtualne Kali Linux, lekcje UML, nauka przez internet Kali Linux, e-learning Kali Linux, kurs online Kali Linux, wykładowca Kali Linux

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions