Szkolenia jQuery

Szkolenia jQuery

Praktyczne szkolenia na żywo z JQuery.

Biblioteka programistyczna dla języka JavaScript, ułatwiająca korzystanie z JavaScriptu. jQuery pozwala oddzielić strukturę dokumentu HTML od zachowania (JavaScript). Strona, która korzysta z jQuery nie zawiera w kodzie HTML żadnych zdarzeń, a jedynie elementy HTML opcjonalnie ze specyficznymi atrybutami. Obsługę zdarzeń definiujemy całkowicie w JavaScripcie, wykorzystując do tego funkcje i metody biblioteki jQuery.

Szkolenie na żywo może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce

Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii jQuery

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
Interfejsy kodujące, które pozwalają użytkownikom łatwo uzyskać to, czego chcą, są trudne. Ten kurs pomoże Ci stworzyć skuteczny interfejs użytkownika z najnowszymi technologiami i bibliotekami.

Wprowadza ideę logiki kodowania w silnikach reguł (głównie Nools i reguły PHP ), aby ułatwić modyfikowanie i testowanie. Następnie kursy pokazują sposób integracji logiki na pierwszej stronie witryny za pomocą Java Script. Kodowane logicznie w ten sposób można ponownie wykorzystać na zapleczu.
35 godzin
Opis
Ten kurs ma na celu nie tylko przedstawienie, ale także zapewnienie solidnych podstaw i przedstawienie najlepszych praktyk w zakresie HTML i CSS , Java Script, jQuery i Bootstrap . Podstawowe pojęcia są wprowadzane wraz z najlepszymi praktykami poprzez laboratoria i ćwiczenia praktyczne. Aby uzyskać wystarczająco dobre pokrycie wszystkich tematów, HTML jest adresowany wraz z innymi tematami ( CSS i Java Script).

Kurs jest prawie całkowicie praktyczny. Większość koncepcji odkryto poprzez odczytywanie / wykonywanie i kodowanie kodu.
56 godzin
Opis
Ten kurs ma na celu wprowadzenie początkującego w Java Script na poziom, na którym on lub on może wejść na rynek jako programista skryptów Java .

Kurs jest intensywny i całkowicie „na rękach”

Nadchodzące szkolenia z technologii jQuery

Szkolenie jQuery, jQuery boot camp, Szkolenia Zdalne jQuery, szkolenie wieczorowe jQuery, szkolenie weekendowe jQuery, Kurs jQuery,Kursy jQuery, Trener jQuery, instruktor jQuery, kurs zdalny jQuery, edukacja zdalna jQuery, nauczanie wirtualne jQuery, lekcje UML, nauka przez internet jQuery, e-learning jQuery, kurs online jQuery, wykładowca jQuery

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions