Szkolenia jBPM

Szkolenia jBPM

Szkolenia z tematu jBPM mogą być realizowane w siedzibie klienta - lokalizacja w Polsce lub centrach szkoleniowych w lokalizacji w Polsce Szkolenie zdalne realizowane są przy użyciu interaktywnego, zdalnego pulpitu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii jBPM

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Opis
Podczas gdy BPM służy do modelowania powtarzalnych procesów w oparciu o jasno zdefiniowane przepływy pracy, Case Management jest techniką reprezentowania procesów powtarzalnych. W przeciwieństwie do BPM , który koncentruje się na optymalizacji procesów i procesów, Case Management koncentruje się na danych: przechwytywaniu, prezentacji i modyfikacji danych wejściowych i wyjściowych, aby pomóc menedżerom w podejmowaniu lepszych decyzji na bieżąco. J BPM v7 łączy te dwie dyscypliny w jeden pakiet oprogramowania.

W tym instruktażowym szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć przypadki i zarządzać nimi w J BPM v7, uczestnicząc w praktycznych, praktycznych ćwiczeniach i dyskusjach na żywo.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą dobrze rozumieli, kiedy używać Case Management do optymalizacji procesów i będą wyposażeni w niezbędną praktykę do konfigurowania, konfigurowania i zarządzania systemem Case Management opartym na J BPM we własnym zakresie organizacja.

Publiczność

- Deweloperzy
- Projektanci procesów
- Analityk procesu
- Osoby odpowiedzialne lub zainteresowane optymalizacją procesów w ich organizacji

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
14 godzin
Opis
j BPM to pakiet Business Process Management Suite ( BPM S) napisany w Java . Drools to pakiet Business Rules Management Suite (BRMS). Integracja obu poprawia logikę biznesową, zapewniając optymalną specyfikację.

Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i analityków biznesowych, którzy chcą skonfigurować j BPM w aplikacji.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Wymieniaj modele domen i diagramy między różnymi narzędziami
- Standaryzuj pomost, aby rozdzielić proces między projektem a implementacją procesu
- Standaryzuj model procesu biznesowego i notację

Format kursu

- Interaktywny wykład i dyskusja.
- Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
- Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
21 godzin
Opis
Szkolenie skierowane jest do architektów korporacyjnych, analityków biznesowych i systemowych, menedżerów technicznych i programistów, którzy chcą zastosować reguły biznesowe do swoich rozwiązań.

Kurs zawiera wiele prostych ćwiczeń praktycznych, podczas których uczestnicy będą tworzyć reguły pracy. Jeśli potrzebujesz przeglądu Drools zapoznaj się z naszymi innymi kursami.

Ten kurs jest zwykle dostarczany na najnowszej stabilnej wersji Drools i j BPM , ale w przypadku indywidualnego kursu może być dostosowany do konkretnej wersji.
28 godzin
Opis
Kurs ten został stworzony dla menedżerów, analityków biznesowych, projektantów, programistów i ekspertów z danej dziedziny, którzy chcą stworzyć symulacje procesu z jBPM. Szkolenie pokazuje również jak tworzyć testy jednostkowe dla procesów. Podczas kursu najczęściej wykorzystujemy najnowszą stabilną wersję projektu jBPM. Na życzenie możemy zrealizować szkolenie na starszych wersjach jBPM
35 godzin
Opis
Kursy te przeznaczone są dla twórców procesów i programistów, którzy chcą wiedzieć, jak zarządzać, manipulować i rozwijać procesy za pomocą jBPM Obejmuje komponenty jBPM i elementy BPMN 2 zaimplementowane w JBPM, w tym zarządzanie sygnałami i zdarzeniami, programowanie bramek, wstrzykiwanie danych procesowych i prowadzenie równoległych czynności NobleProg próbuje uruchomić ten kurs na najnowszej wersji jBPM Open Source, ale może być wymagana starsza wersja lub wersja beta .

Nadchodzące szkolenia z technologii jBPM

Szkolenie jBPM, jBPM boot camp, Szkolenia Zdalne jBPM, szkolenie wieczorowe jBPM, szkolenie weekendowe jBPM, Kurs jBPM,Kursy jBPM, Trener jBPM, instruktor jBPM, kurs zdalny jBPM, edukacja zdalna jBPM, nauczanie wirtualne jBPM, lekcje UML, nauka przez internet jBPM, e-learning jBPM, kurs online jBPM, wykładowca jBPM

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions