Szkolenia jBPM

Szkolenia jBPM

Szkolenia z tematu jBPM mogą być realizowane w siedzibie klienta - lokalizacja w Polsce lub centrach szkoleniowych w lokalizacji w Polsce Szkolenie zdalne realizowane są przy użyciu interaktywnego, zdalnego pulpitu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii jBPM

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
14 godziny
Opis
Podczas gdy BPM służy do modelowania powtarzalnych procesów w oparciu o jasno zdefiniowane przepływy pracy, Case Management jest techniką reprezentowania procesów powtarzalnych. W przeciwieństwie do BPM , który koncentruje się na optymalizacji procesów i procesów, Case Management koncentruje się na danych: przechwytywaniu, prezentacji i modyfikacji danych wejściowych i wyjściowych, aby pomóc menedżerom w podejmowaniu lepszych decyzji na bieżąco. J BPM v7 łączy te dwie dyscypliny w jeden pakiet oprogramowania.

W tym instruktażowym szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć przypadki i zarządzać nimi w J BPM v7, uczestnicząc w praktycznych, praktycznych ćwiczeniach i dyskusjach na żywo.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą dobrze rozumieli, kiedy używać Case Management do optymalizacji procesów i będą wyposażeni w niezbędną praktykę do konfigurowania, konfigurowania i zarządzania systemem Case Management opartym na J BPM we własnym zakresie organizacja.

Publiczność

- Deweloperzy
- Projektanci procesów
- Analityk procesu
- Osoby odpowiedzialne lub zainteresowane optymalizacją procesów w ich organizacji

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
21 godziny
Opis
Kurs jest skierowany do architektów korporacyjnych, analityków biznesowych i systemowych, kierowników technicznych i programistów, którzy chcą zastosować reguły biznesowe do swoich rozwiązań.

Ten kurs zawiera wiele prostych ćwiczeń praktycznych, podczas których uczestnicy będą tworzyć reguły pracy. Sprawdź nasze inne kursy, jeśli potrzebujesz tylko przeglądu Drools .

Ten kurs jest zazwyczaj dostarczany na najnowszej stabilnej wersji Drools i j BPM , ale w przypadku kursu na zamówienie, można go dostosować do konkretnej wersji.
35 godziny
Opis
Kursy te przeznaczone są dla twórców procesów i programistów, którzy chcą wiedzieć, jak zarządzać, manipulować i rozwijać procesy za pomocą jBPM Obejmuje komponenty jBPM i elementy BPMN 2 zaimplementowane w JBPM, w tym zarządzanie sygnałami i zdarzeniami, programowanie bramek, wstrzykiwanie danych procesowych i prowadzenie równoległych czynności NobleProg próbuje uruchomić ten kurs na najnowszej wersji jBPM Open Source, ale może być wymagana starsza wersja lub wersja beta .
28 godziny
Opis
Kurs ten został stworzony dla menedżerów, analityków biznesowych, projektantów, programistów i ekspertów z danej dziedziny, którzy chcą stworzyć symulacje procesu z jBPM. Szkolenie pokazuje również jak tworzyć testy jednostkowe dla procesów. Podczas kursu najczęściej wykorzystujemy najnowszą stabilną wersję projektu jBPM. Na życzenie możemy zrealizować szkolenie na starszych wersjach jBPM

Nadchodzące szkolenia z technologii jBPM

Szkolenie jBPM, jBPM boot camp, Szkolenia Zdalne jBPM, szkolenie wieczorowe jBPM, szkolenie weekendowe jBPM, Kurs jBPM,Kursy jBPM, Trener jBPM, instruktor jBPM, kurs zdalny jBPM, edukacja zdalna jBPM, nauczanie wirtualne jBPM, lekcje UML, nauka przez internet jBPM, e-learning jBPM, kurs online jBPM, wykładowca jBPM

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!