Szkolenia jBPM

Szkolenia jBPM

Szkolenia z tematu jBPM mogą być realizowane w siedzibie klienta - lokalizacja w Polsce lub centrach szkoleniowych w lokalizacji w Polsce Szkolenie zdalne realizowane są przy użyciu interaktywnego, zdalnego pulpitu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii jBPM

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Podczas gdy BPM jest używany do modelowania powtarzających się procesów opartych na wyraźnie zdefiniowanych przepływach pracy, przypadek Management jest techniką reprezentującą niepowtarzalne procesy. W przeciwieństwie do BPM, który koncentruje się na optymalizacji procesów i procesów, Case Management koncentruje się na danych: przechowywania, prezentacji i modyfikacji wejść i wyjść danych, aby pomóc menedżerom w podejmowaniu lepszych decyzji na lotu. JBPM v7 łączy te dwie dyscypliny w jeden zestaw oprogramowania. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć i zarządzać przypadkami w JBPM v7 poprzez zaangażowanie się w ćwiczenia na żywo, praktyczne, praktyczne i dyskusje. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą mieli solidne zrozumienie, kiedy używać Case Management do optymalizacji procesów i będą wyposażeni w niezbędną praktykę w celu ustanowienia, konfigurowania i zarządzania systemem Case Management opartym na JBPM w ramach własnej organizacji. publiczność
  Twórcy projektant procesów Analityk procesów Osoby odpowiedzialne za lub zainteresowane optymalizacją procesów w ich organizacji
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
14 godzin
j BPM to pakiet Business Process Management Suite ( BPM S) napisany w Java . Drools to pakiet Business Rules Management Suite (BRMS). Integracja obu poprawia logikę biznesową, zapewniając optymalną specyfikację. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i analityków biznesowych, którzy chcą skonfigurować j BPM w aplikacji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Wymieniaj modele domen i diagramy między różnymi narzędziami
 • Standaryzuj pomost, aby rozdzielić proces między projektem a implementacją procesu
 • Standaryzuj model procesu biznesowego i notację
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
21 godzin
Szkolenie skierowane jest do architektów korporacyjnych, analityków biznesowych i systemowych, menedżerów technicznych i programistów, którzy chcą zastosować reguły biznesowe do swoich rozwiązań. Kurs zawiera wiele prostych ćwiczeń praktycznych, podczas których uczestnicy będą tworzyć reguły pracy. Jeśli potrzebujesz przeglądu Drools zapoznaj się z naszymi innymi kursami. Ten kurs jest zwykle dostarczany na najnowszej stabilnej wersji Drools i j BPM , ale w przypadku indywidualnego kursu może być dostosowany do konkretnej wersji.
28 godzin
This course has been created for managers, business analysts, process designers, developers and subject matter experts who want to be able to design, validate and simulate a process with jBPM. It also includes writing unit tests for the processes. The course usually uses the newest stable version of community jBPM project. Previous versions of jBPM also may be used (approval before booking required)
35 godzin
Kursy te przeznaczone są dla twórców procesów i programistów, którzy chcą wiedzieć, jak zarządzać, manipulować i rozwijać procesy za pomocą jBPM Obejmuje komponenty jBPM i elementy BPMN 2 zaimplementowane w JBPM, w tym zarządzanie sygnałami i zdarzeniami, programowanie bramek, wstrzykiwanie danych procesowych i prowadzenie równoległych czynności NobleProg próbuje uruchomić ten kurs na najnowszej wersji jBPM Open Source, ale może być wymagana starsza wersja lub wersja beta .

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii jBPM

Szkolenie jBPM, jBPM boot camp, Szkolenia Zdalne jBPM, szkolenie wieczorowe jBPM, szkolenie weekendowe jBPM, Kurs jBPM,Kursy jBPM, Trener jBPM, instruktor jBPM, kurs zdalny jBPM, edukacja zdalna jBPM, nauczanie wirtualne jBPM, lekcje UML, nauka przez internet jBPM, e-learning jBPM, kurs online jBPM, wykładowca jBPM

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions