Szkolenia jBPM

Szkolenia jBPM

Szkolenia z tematu jBPM mogą być realizowane w siedzibie klienta - lokalizacja w Polsce lub centrach szkoleniowych w lokalizacji w Polsce Szkolenie zdalne realizowane są przy użyciu interaktywnego, zdalnego pulpitu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii jBPM

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Podczas gdy BPM służy do modelowania powtarzalnych procesów opartych na jasno zdefiniowanych przepływach pracy, Case Management jest techniką reprezentowania procesów niepowtarzalnych. W przeciwieństwie do BPM, który koncentruje się na optymalizacji procesów, Case Management koncentruje się na danych: przechwytywaniu, prezentacji i modyfikacji danych wejściowych i wyjściowych, aby pomóc menedżerom w podejmowaniu lepszych decyzji na bieżąco. JBPM v7 łączy te dwie dyscypliny w jednym pakiecie oprogramowania. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć i zarządzać Cases w JBPM v7, angażując się w praktyczne ćwiczenia i dyskusje na żywo. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mieli solidne zrozumienie, kiedy używać Case Management do optymalizacji procesów i będą wyposażeni w niezbędną praktykę do konfigurowania, konfigurowania i zarządzania systemem Case Management opartym na JBPM we własnej organizacji. Publiczność
    Deweloperzy Projektanci procesów Analityk procesów Osoby odpowiedzialne lub zainteresowane optymalizacją procesów w swojej organizacji
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
jBPM to pakiet Business Process Management Suite (BPMS) napisany w języku Java. Drools to pakiet reguł biznesowych Management (BRMS). Integracja obu usprawnia logikę biznesową, co skutkuje optymalną specyfikacją. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i analityków biznesowych, którzy chcą zbudować pakiet zarządzania przy użyciu jBPM. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Szczegółowe śledzenie celów biznesowych przy użyciu schematów blokowych. Standaryzacja procesu w celu wypełnienia luki między projektem a wdrożeniem procesu. Standaryzacja modelu procesu biznesowego i notacji. Wymiana BPMN definicji z innymi członkami zespołu.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Ten kurs jest skierowany do architektów korporacyjnych, analityków biznesowych i systemowych, menedżerów technicznych i programistów, którzy chcą zastosować reguły biznesowe w swoich rozwiązaniach. Ten kurs zawiera wiele prostych ćwiczeń praktycznych, podczas których uczestnicy będą tworzyć działające reguły. Jeśli potrzebujesz tylko przeglądu Drools, zapoznaj się z naszymi innymi kursami. Ten kurs jest zwykle dostarczany na najnowszej stabilnej wersji Drools i jBPM, ale w przypadku kursu na zamówienie może być dostosowany do konkretnej wersji.
28 godzin
This course has been created for managers, business analysts, process designers, developers and subject matter experts who want to be able to design, validate and simulate a process with jBPM. It also includes writing unit tests for the processes. The course usually uses the newest stable version of community jBPM project. Previous versions of jBPM also may be used (approval before booking required)
35 godzin
Ten kurs został stworzony dla programistów procesów i programistów, którzy chcą wiedzieć, jak zarządzać, manipulować i rozwijać procesy za pomocą jBPM. Obejmuje on komponenty jBPM i elementy BPMN 2 zaimplementowane w JBPM, w tym zarządzanie sygnałami i zdarzeniami, programowanie bramek, wstrzykiwanie danych procesów i uruchamianie równoległych działań. NobleProg stara się uruchomić ten kurs na najnowszej wersji Open Source jBPM, ale można poprosić o starszą wersję lub wersję beta.

Last Updated:

Szkolenie jBPM, jBPM boot camp, Szkolenia Zdalne jBPM, szkolenie wieczorowe jBPM, szkolenie weekendowe jBPM, Kurs jBPM,Kursy jBPM, Trener jBPM, instruktor jBPM, kurs zdalny jBPM, edukacja zdalna jBPM, nauczanie wirtualne jBPM, lekcje UML, nauka przez internet jBPM, e-learning jBPM, kurs online jBPM, wykładowca jBPM

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions