Szkolenia JBoss

Szkolenia JBoss

Praktyczne szkolenia na żywo z JBoss stanowią wprowadzenie do narzędzi Red Hat takich, jak serwer aplikacji WildFly (wcześniej znany jako JBoss Application Server) lub JBoss Enterprise Application Platform.
Szkolenie z JBoss jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii JBoss

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Serwery WWW HTTP to aplikacje, które dostarczają treści internetowe do klientów za pośrednictwem protokołu HTTP. Mogą one obsługiwać statyczne i dynamiczne treści, wspierać różne frameworki i języki internetowe oraz zapewniać różne funkcje i opcje tworzenia stron internetowych i administrowania nimi. Nginx, Apache i JBoss to trzy popularne i szeroko stosowane serwery internetowe, z których każdy ma swoje mocne i słabe strony. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych administratorów systemów i twórców stron internetowych, którzy chcą korzystać z serwerów HTTP do hostowania i obsługi aplikacji internetowych przy użyciu Nginx, Apache i JBoss. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Instalowanie i konfigurowanie serwerów WWW Nginx, Apache i JBoss w systemie Linux. Porównanie i zestawienie funkcji i wydajności różnych serwerów WWW. Korzystanie z modułów i wtyczek serwera WWW w celu rozszerzenia funkcjonalności i bezpieczeństwa serwerów WWW. Korzystanie z narzędzi i technik serwera WWW w celu monitorowania i rozwiązywania problemów z serwerem WWW. Korzystanie z najlepszych praktyk i zaleceń dotyczących serwerów WWW w celu optymalizacji wydajności i bezpieczeństwa serwerów WWW.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
7 godzin
Ten kurs jest skierowany do architektów korporacyjnych, analityków biznesowych i systemowych oraz menedżerów, którzy chcą zastosować reguły biznesowe w swoich rozwiązaniach. Dzięki Drools możesz pisać reguły biznesowe przy użyciu niemal naturalnego języka, zmniejszając w ten sposób lukę między biznesem a IT.
21 godzin
Ten 3-dniowy kurs ma na celu wprowadzenie Drools 6 do programistów. Ten kurs nie obejmuje integracji drools, wydajności ani żadnych innych złożonych tematów.
21 godzin
Ten 3-dniowy kurs ma na celu przedstawienie Drools 7 analitykom biznesowym odpowiedzialnym za pisanie testów i reguł. Ten kurs koncentruje się na tworzeniu czystej logiki. Analitycy po tym kursie mogą pisać testy i logikę, które następnie mogą być dalej integrowane przez programistów z aplikacjami biznesowymi.
21 godzin
Ten 3-dniowy kurs ma na celu wprowadzenie Drools 7 do programistów. Kurs ten nie obejmuje integracji drools, wydajności ani żadnych innych złożonych tematów.
21 godzin
Ten 3-dniowy kurs ma na celu przedstawienie Drools 6 analitykom biznesowym odpowiedzialnym za pisanie testów i reguł. Ten kurs koncentruje się na tworzeniu czystej logiki. Analitycy po tym kursie mogą pisać testy i logikę, które następnie mogą być dalej integrowane przez programistów z aplikacjami biznesowymi.
21 godzin
Ten kurs został przygotowany dla osób, które są zaangażowane w administrowanie korporacyjnymi zasobami wiedzy (regułami, procesami), takimi jak administratorzy systemów, integratorzy systemów, administratorzy serwerów aplikacji itp. Do przeprowadzenia tego kursu używamy najnowszej stabilnej wersji społeczności Drools, ale starsze wersje są również możliwe, jeśli zostanie to uzgodnione przed dokonaniem rezerwacji.
28 godzin
Infinispan to rozproszona pamięć podręczna i oprogramowanie do przechowywania danych typu klucz-wartość nrSQL opracowane przez firmę Red Hat.
28 godzin
Ten 4-dniowy kurs jest przeznaczony dla programistów, którzy znają już język Java i chcą wykorzystać technologię Enterprise Java Beans 2.0, jednocześnie zdając sobie sprawę z implikacji bezpieczeństwa związanych z dystrybucją aplikacji. Kurs ten ma duży praktyczny komponent, który obejmuje opracowanie aplikacji e-commerce opartej na Enterprise Java Beans. Kurs wykorzystuje serwer aplikacji JBoss.
7 godzin
Undertow to lekki serwer WWW napisany w Javie. Jest używany wewnętrznie przez JBoss'WilfFly i jest popularny jako wbudowany serwer WWW dla aplikacji opartych na JVM. W tym kursie uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować serwer WWW Undertow jako samodzielny i wbudowany serwer WWW. Pod koniec kursu uczestnicy będą rozumieć architekturę, funkcje i możliwości Undertow i będą w stanie:
  Wdrażanie i zarządzanie serwerem Undertow w trybie autonomicznym i wbudowanym Osadzanie Undertow w kodzie aplikacji przy użyciu wbudowanych interfejsów API Undertow' Integracja Undertow z serwerem aplikacji Wildfly Konfigurowanie Undertow jako wbudowanego kontenera serwletów dla Spring Boot
Publiczność
  Administratorzy systemów Programiści aplikacji internetowych dla przedsiębiorstw Inżynierowie DevOps Programiści
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla administratorów, programistów i wszystkich osób zainteresowanych zarządzaniem WildFly Application Server (AKA JBoss Application Server). Ten kurs zwykle działa na najnowszej wersji Application Server, ale może być dostosowany (jako kurs prywatny) do starszych wersji, począwszy od wersji 5.1.

Last Updated:

Szkolenie JBoss, JBoss boot camp, Szkolenia Zdalne JBoss, szkolenie wieczorowe JBoss, szkolenie weekendowe JBoss, Kurs JBoss,Kursy JBoss, Trener JBoss, instruktor JBoss, kurs zdalny JBoss, edukacja zdalna JBoss, nauczanie wirtualne JBoss, lekcje UML, nauka przez internet JBoss, e-learning JBoss, kurs online JBoss, wykładowca JBoss

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions