Szkolenia IBM QRadar

Szkolenia IBM QRadar

Praktyczne szkolenia na żywo z IBM QRadar. IBM QRadar jest platformą bezpieczeństwa, która specjalizuje się w wykrywaniu zagrożeń i ich priorytetyzacji. Dzięki niej możliwa staje się analiza alertów oraz eliminacja trudności. Podczas kursu prezentowane są zagadnienia z kategorii zarządzania ryzykiem w czasie rzeczywistym i prostego usuwania usterek przy wykorzystaniu raportów i szablonów.

Szkolenie IBM QRadar jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii IBM QRadar

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
IBM Qradar SIEM to pakiet do analizy bezpieczeństwa umożliwiający wgląd w krytyczne zagrożenia. Korzystając z IBM Qradar SIEM, użytkownicy mogą uzyskać wgląd, zidentyfikować zagrożenia i zautomatyzować analizę bezpieczeństwa. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla inżynierów bezpieczeństwa, którzy chcą korzystać z IBM Qradar SIEM w celu rozwiązania pilnych przypadków użycia związanych z bezpieczeństwem. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Uzyskaj wgląd w dane przedsiębiorstwa w środowiskach lokalnych i chmurowych. Automatyzacja analizy bezpieczeństwa w celu polowania na zagrożenia i ograniczania ryzyka. Wykrywaj, identyfikuj i ustalaj priorytety zagrożeń.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie IBM QRadar, IBM QRadar boot camp, Szkolenia Zdalne IBM QRadar, szkolenie wieczorowe IBM QRadar, szkolenie weekendowe IBM QRadar, Kurs IBM QRadar,Kursy IBM QRadar, Trener IBM QRadar, instruktor IBM QRadar, kurs zdalny IBM QRadar, edukacja zdalna IBM QRadar, nauczanie wirtualne IBM QRadar, lekcje UML, nauka przez internet IBM QRadar, e-learning IBM QRadar, kurs online IBM QRadar, wykładowca IBM QRadar

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions