Szkolenia IBM QRadar

Szkolenia IBM QRadar

Praktyczne szkolenia na żywo z IBM QRadar. IBM QRadar jest platformą bezpieczeństwa, która specjalizuje się w wykrywaniu zagrożeń i ich priorytetyzacji. Dzięki niej możliwa staje się analiza alertów oraz eliminacja trudności. Podczas kursu prezentowane są zagadnienia z kategorii zarządzania ryzykiem w czasie rzeczywistym i prostego usuwania usterek przy wykorzystaniu raportów i szablonów.

Szkolenie IBM QRadar jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii IBM QRadar

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
IBM Qradar SIEM to zestaw analityczny bezpieczeństwa w celu uzyskania dostępu do krytycznych zagrożeń. Korzystając z IBM Qradar SIEM, użytkownicy mogą zdobyć wgląd, identyfikować zagrożenia i automatyzować inteligencję bezpieczeństwa. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów bezpieczeństwa, którzy chcą korzystać z IBM Qradar SIEM, aby poradzić sobie z presyjnymi przypadkami użytkowania bezpieczeństwa. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Zdobądź widoczność w danych przedsiębiorstw w środowiskach na bieżąco i w chmurze. Automatyczna inteligencja bezpieczeństwa do łowienia zagrożeń i obejmowania zagrożeń. Rozpoznawanie, identyfikacja i priorytetowanie zagrożeń.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii IBM QRadar

Szkolenie IBM QRadar, IBM QRadar boot camp, Szkolenia Zdalne IBM QRadar, szkolenie wieczorowe IBM QRadar, szkolenie weekendowe IBM QRadar, Kurs IBM QRadar,Kursy IBM QRadar, Trener IBM QRadar, instruktor IBM QRadar, kurs zdalny IBM QRadar, edukacja zdalna IBM QRadar, nauczanie wirtualne IBM QRadar, lekcje UML, nauka przez internet IBM QRadar, e-learning IBM QRadar, kurs online IBM QRadar, wykładowca IBM QRadar

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions