Szkolenia HTML

Szkolenia HTML

Lokalne, instruktażowe szkolenia na żywo HTML (Hypertext Markup Language) demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak używać HTML do tworzenia stron internetowych i aplikacji internetowych Trening HTML jest dostępny jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii HTML

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
Na kursie uczestnik dowie się, jak stworzyć stronę WWW zgodną ze standardami i zapozna się z tajnikami HTML/XHTML oraz CSS. Będzie umiał też umieścić stronę na serwerze oraz dodać ją do katalogów i wyszukiwarek.

Każdy uczestnik otrzyma też wygodny w użyciu podręcznik przygotowany przez autora kursu, dzięki czemu łatwiejsze będzie utrwalenie i praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.
35 godzin
Opis
Program szkolenia przygotowuje do zawodu Projektant stron internetowych (kod zawodu: 213202 wg Standardów Kwalifikacji Zawodowej) w zakresie pracy "HTML i CSS w projektowaniu stron internetowych" oraz zawiera zagadnienia programowania z wykorzystaniem języków JavaScript oraz PHP.

Przedstawiony program zakłada, że uczestnik szkolenia będzie potrafił zaprojektować oraz wykonać strony internetowe korzystając z języka HTML 4.0 oraz ze stylów kaskadowych CSS 2.0. W budowaniu stron internetowych wykorzystywał będzie znaczniki języka HTML pozwalające na umieszczanie na stronie WWW tekstu, grafiki, tabel, interaktywnych formularzy oraz połączeń do innych stron internetowych. Korzystając ze stylów kaskadowych CSS 2.0 uczestnik szkolenia będzie dokonywał formatowania zawartości stron internetowych zgodnie z wymogami klienta.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w firmach usługowych zajmujących się projektowaniem stron internetowych lub pracować na własny rachunek (samozatrudnienie). Program szkolenia obejmuje zagadnienia tworzenia stron internetowych za pomocą języka HTML i stylów CSS. Znajomość tego zakresu pracy jest niezbędna do podjęcia pracy w zawodzie projektant stron internetowych na typowych stanowiskach pracy.
35 godzin
Opis
Ten kurs ma na celu nie tylko przedstawienie, ale także zapewnienie solidnych podstaw i przedstawienie najlepszych praktyk w zakresie HTML i CSS , Java Script, jQuery i Bootstrap . Podstawowe pojęcia są wprowadzane wraz z najlepszymi praktykami poprzez laboratoria i ćwiczenia praktyczne. Aby uzyskać wystarczająco dobre pokrycie wszystkich tematów, HTML jest adresowany wraz z innymi tematami ( CSS i Java Script).

Kurs jest prawie całkowicie praktyczny. Większość koncepcji odkryto poprzez odczytywanie / wykonywanie i kodowanie kodu.
14 godzin
Opis
Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę na temat:

- tworzenia stron w HTML5
- głównych zalet HTML5
- różnic pomiędzy HTML5 i HTML4
- nowych elementów i atrybutów HTML5
- obsługi mediów audio i wideo w HTML5
- tworzenie formularzy
- Web Storage dla aplikacji offline
35 godzin
Opis
This course provides an introduction to HTML5, CSS3, and JavaScript. Participants will learn programming skills by way of exercises and the creation of a sample web application.

This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at beginner programmers who wish to learn HTML5, CSS3, and JavaScript for the purpose of building web applications.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure the development environment.
- Understand Javascript's programming logic and use it for controlling the flow of an application.
- Use Javascript together with HTML to create an interactive experience for users.
- Use CSS3 to add visual effects to the app to make it more appealing and usable.
- Connect the app to a database for storing and retrieving data.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
7 godzin
Opis
Shiny to pakiet R o otwartym kodzie źródłowym, który zapewnia szkielet WWW do tworzenia interaktywnych aplikacji internetowych przy użyciu R.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak łączyć naukę danych i tworzenie stron internetowych za pomocą Shiny, R i HTML .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Twórz interaktywne aplikacje internetowe za pomocą R za pomocą Shiny

Publiczność

- Dane naukowców
- autorzy strony
- Statystycy

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
Opis
Angular 4 (poprzednie wersje powszechnie określane jako Angular .js, Angular JS, Angular JS 1, Angular 1, Angular 2, itd.) To oparty na Java skrypt dla aplikacji do tworzenia aplikacji jednostronicowych. Angular 4 oferuje lepszą wydajność niż jego poprzednik, więcej interfejsów API, które można wykorzystać, oraz ulepszoną obsługę urządzeń mobilnych pod względem szybkości projektowania i układu.

Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo wprowadza podstawy Angular 4 i prowadzi uczestników przez tworzenie pojedynczej strony aplikacji internetowej.

Format kursu

- Przegląd funkcji i możliwości Angular 4 wraz z krokowym rozwojem aplikacji internetowej.

Nadchodzące szkolenia z technologii HTML

Szkolenie HTML, HTML boot camp, Szkolenia Zdalne HTML, szkolenie wieczorowe HTML, szkolenie weekendowe HTML, Kurs HTML,Kursy HTML, Trener HTML, instruktor HTML, kurs zdalny HTML, edukacja zdalna HTML, nauczanie wirtualne HTML, lekcje UML, nauka przez internet HTML, e-learning HTML, kurs online HTML, wykładowca HTML

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions