Szkolenia Haskell

Szkolenia Haskell

Lokalne instruktaże na żywo w Haskell w Polsce.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Haskell

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 hours
Opis
Kurs wprowadza narzędzia i techniki potrzebne do pisania testów jednostkowych z wykorzystaniem platformy testowej HUnit HUnit to framework do testowania jednostkowego dla Haskella, podobny do narzędzia JUnit dla Javy Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy nauczą się używać HUnit do pisania testów jednostkowych, które są bezpośrednie i łatwe do zrozumienia Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Napisz testy, które są łatwe do utworzenia, zmiany i wykonania Użyj HUnit do grupowania testów w pakiety i sprawdzaj wyniki automatycznie Napisz zwięzłe i elastyczne specyfikacje testów Zintegruj HUnit z innymi narzędziami, takimi jak QuickCheck i HSpec Rozszerz ramy testowe Publiczność Inżynierowie testowi Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 hours
Opis
Kurs obejmuje podstawy języka programowania Haskell .

Kurs wprowadza idee Programming funkcjonalnego i uczy jego podstawowych pojęć, a tym samym wprowadza ucznia do języka programowania Haskell . Kurs bada podstawowe różnice z imperatywnym programowaniem i uczy umiejętności myślenia funkcjonalnego.

Uczniowie powinni spodziewać się, że poznają wszystkie niezbędne narzędzia i koncepcje, aby zacząć pisać i rozumieć proste programy Haskell .
14 hours
Opis
Ten kurs jest przeznaczony dla użytkowników Haskell którzy dobrze rozumieją podstawy i chcą głębszego zrozumienia języka oraz być w stanie poradzić sobie z poważnymi problemami o większym zasięgu w Haskell .

Uczestnicy powinni oczekiwać, że zrozumieją najważniejsze cechy współczesnego Haskell ; być w stanie czytać i pisać zaawansowane programy i biblioteki Haskell .

Nadchodzące szkolenia z technologii Haskell

Szkolenie Haskell, Haskell boot camp, Szkolenia Zdalne Haskell, szkolenie wieczorowe Haskell, szkolenie weekendowe Haskell, Kurs Haskell,Kursy Haskell, Trener Haskell, instruktor Haskell, kurs zdalny Haskell, edukacja zdalna Haskell, nauczanie wirtualne Haskell, lekcje UML, nauka przez internet Haskell, e-learning Haskell, kurs online Haskell, wykładowca Haskell

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions