Szkolenia GraphQL

Szkolenia GraphQL

Praktyczne szkolenia na żywo z GraphQL. GraphQL jest językiem zapytań (query language) dla API, który pozwala na pobieranie, edytowanie i wstawianie danych oraz obserwowanie zmian w czasie rzeczywistym. Szkolenie będzie obejmowało między innymi omówienie składni, tworzenie zapytań, różnice między podejściami (REST vs GraphQL).

Szkolenie z GraphQL jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie GraphQL

Plany szkoleń z technologii GraphQL

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
React to biblioteka skryptów Java do tworzenia szybkich i płynnych interaktywnych stron internetowych. Wraz z architekturą Flux i GraphQL zapytań GraphQL można budować niezwykle wydajne i wydajne aplikacje internetowe. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak budować aplikacje React przy użyciu Flux i GraphQL . Kurs obejmuje instalację, konfigurację, integrację, testowanie, wdrażanie i najlepsze praktyki podczas tworzenia serii przykładowych aplikacji, które demonstrują, jak dodać dodatkowe poziomy złożoności i „chłodu” do aplikacji przy użyciu najbardziej zaawansowanych narzędzi i techniki. Rozwijanie aplikacji za pomocą React wymaga innego rodzaju myślenia, w porównaniu do tego, do czego przyzwyczaili się niektórzy programiści, zwłaszcza jeśli chodzi o sposób myślenia innych struktur MVC, takich jak Angular JS i Bootstrap . Szkolenie obejmuje podstawy technologii wykorzystywanych na każdym etapie, aby uczestnicy nie tylko byli w stanie zbudować funkcjonalną aplikację, ale także zrozumieć, dlaczego stosowane jest konkretne podejście. Stwarza to podstawy do niezależnego i twórczego myślenia o projekcie i pożądanych rezultatach w budowaniu własnych aplikacji w przyszłości.
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  7 godzin
  GraphQL , opracowany przez Facebook w 2012 r., A następnie otwarty w 2015 r., Jest językiem zapytań o dane, zapewniającym lepszą wydajność pobierania danych za pomocą urządzeń mobilnych. Stanowi alternatywę dla REST i daje klientom możliwość żądania dokładnie tego, czego potrzebują, nic więcej i nic innego, z baz danych na serwerze. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy GraphQL podczas przechodzenia przez proces tworzenia prostego interfejsu API za pomocą GraphQL . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Zrozum, czym jest GraphQL i co go odróżnia od REST.
  • Zrozumienie terminów GraphQL najwyższego poziomu.
  • Skonfiguruj środowisko kodowania GraphQL .
  • Zbuduj i GraphQL interfejs API GraphQL .
  Format kursu
  • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka.
  Uwaga
  • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
  14 godzin
  W latach następujących po 2010 r. Przejście z rodzimych platform internetowych na mobilny odpowiednik wymagało wydajniejszego systemu żądania danych. W tym czasie firmy polegały na usługach RESTful, które okazały się wadliwe ze względu na ich niezdolność do dostosowania się do zawiłych żądań w aplikacjach React , co skutkowało długim czasem reakcji. Aby pokonać tę przeszkodę, inżynierowie Facebook stworzyli usługi znane jako GraphQL i Relay. GraphQL upraszcza GraphQL między klientem a interfejsem API, automatyzując żądania, podczas gdy środowisko Java Script, Relay, zarządza danymi w aplikacjach React . Zarówno Relay, jak i GraphQL są wykorzystywane do optymalizacji interfejsu użytkownika aplikacji React . Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać GraphQL i Relay do zarządzania danymi w aplikacjach React . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć kontrolę danych dla aplikacji React .
  • Zapewnij natychmiastowe interakcje interfejsu użytkownika.
  • Agreguj dane z wielu bibliotek w jednym wygodnym interfejsie API.
  • GraphQL wstępne za pomocą GraphQL i Relay.
  Format kursu
  • Interaktywny wykład i dyskusja.
  • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
  • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
  Opcje dostosowywania kursu
  • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
  21 godzin
  GraphQL to język zapytań o dane dla interfejsów API. GraphQL jest także mechanizmem wykonawczym do ładowania danych z serwera do klienta. Jest to bardzo potrzebna alternatywa dla tradycyjnego interfejsu API REST. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą opracować zaawansowaną aplikację GraphQL za pomocą GraphQL . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Twórz mutacje, aby umożliwić klientom manipulowanie danymi w bazach danych.
  • Skrypt automatycznego zestawu testów dla aplikacji węzłowej.
  • Użyj schematów GraphQL do zdefiniowania interakcji danych.
  • Zabezpiecz dane aplikacji węzła za pomocą systemu uwierzytelniania.
  Format kursu
  • Interaktywny wykład i dyskusja.
  • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
  • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
  Opcje dostosowywania kursu
  • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
  14 godzin
  This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at database administrators and developers who wish to use Hasura to build, access, and manage databases and applications efficiently with GraphQL. By the end of this training, participants will be able to:
  • Set up the necessary development environment to start building databases with Hasura.
  • Build, run, manage data access and queries on Hasura using GraphQL models.
  • Secure data access by setting up authentication with JSON Web Tokens and Firebase.
  • Extend database functions by integrating business logic.
  • Manage database migrations and metadata effectively on Hasura to prevent data loss.

  Last Updated:

  Szkolenie GraphQL, GraphQL boot camp, Szkolenia Zdalne GraphQL, szkolenie wieczorowe GraphQL, szkolenie weekendowe GraphQL, Kurs GraphQL,Kursy GraphQL, Trener GraphQL, instruktor GraphQL, kurs zdalny GraphQL, edukacja zdalna GraphQL, nauczanie wirtualne GraphQL, lekcje UML, nauka przez internet GraphQL, e-learning GraphQL, kurs online GraphQL, wykładowca GraphQL

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions