Szkolenia Gatsby

Szkolenia Gatsby

Praktyczne szkolenia na żywo z Gatsby. Gatsby to front-end framework składający się z kolekcji narzędzi front-end, w tym React, GraphQL, Webpack i nie tylko. Korzystając z Gatsby, użytkownicy mogą generować skalowane aplikacje internetowe zbudowane z myślą o niezawodnej szybkości.
Szkolenie Gatsby jest dostępne jako „szkolenie na żywo na miejscu” lub „szkolenie na żywo na odległość”. Szkolenie na miejscu można przeprowadzić lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Gatsby

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Gatsby jest ramą front-end składającą się z kolekcji narzędzi front-end, która obejmuje React, GraphQL, Webpack i wiele innych. Używając Gatsby, użytkownicy mogą tworzyć internetowe skaliowane aplikacje internetowe zbudowane dla niezawodnej prędkości. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów sieci Web, którzy chcą użyć Gatsby do tworzenia aplikacji internetowych front-end. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Użyj Gatsby do tworzenia aplikacji internetowej. Generuj PWA (Progressive Web Applications) dla szybkich prędkości ładowania. Pull danych z różnych źródeł danych z GraphQL. Rozmieszczenie Gatsby aplikacji internetowych do usług on-premises lub usług w chmurze.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Gatsby

Szkolenie Gatsby, Gatsby boot camp, Szkolenia Zdalne Gatsby, szkolenie wieczorowe Gatsby, szkolenie weekendowe Gatsby, Kurs Gatsby,Kursy Gatsby, Trener Gatsby, instruktor Gatsby, kurs zdalny Gatsby, edukacja zdalna Gatsby, nauczanie wirtualne Gatsby, lekcje UML, nauka przez internet Gatsby, e-learning Gatsby, kurs online Gatsby, wykładowca Gatsby

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions