Szkolenia Gatsby

Szkolenia Gatsby

Praktyczne szkolenia na żywo z Gatsby. Gatsby to front-end framework składający się z kolekcji narzędzi front-end, w tym React, GraphQL, Webpack i nie tylko. Korzystając z Gatsby, użytkownicy mogą generować skalowane aplikacje internetowe zbudowane z myślą o niezawodnej szybkości.
Szkolenie Gatsby jest dostępne jako „szkolenie na żywo na miejscu” lub „szkolenie na żywo na odległość”. Szkolenie na miejscu można przeprowadzić lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Gatsby

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at web developers who wish to use Gatsby to build front-end web applications.

By the end of this training, participants will be able to:

- Use Gatsby to build a web application.
- Generate PWAs (Progressive Web Applications) for fast loading speeds.
- Pull data from different data sources with GraphQL.
- Deploy Gatsby web applications to on-premises services or cloud services.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Gatsby

Szkolenie Gatsby, Gatsby boot camp, Szkolenia Zdalne Gatsby, szkolenie wieczorowe Gatsby, szkolenie weekendowe Gatsby, Kurs Gatsby,Kursy Gatsby, Trener Gatsby, instruktor Gatsby, kurs zdalny Gatsby, edukacja zdalna Gatsby, nauczanie wirtualne Gatsby, lekcje UML, nauka przez internet Gatsby, e-learning Gatsby, kurs online Gatsby, wykładowca Gatsby

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions