Szkolenia Functional Reactive Programming

Szkolenia Functional Reactive Programming

Praktyczne szkolenia na żywo z kursy ReactProgramming pozwalają uczestnikom kursu na zapoznanie się z technologią React, która jest jedną z najbardziej uniwersalnych bibliotek do tworzenia interfejsów graficznych.

Szkolenie Functional ReactProgramming jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Zapytaj konsultanta NobleProg o dedykowane szkolenie dla Twojego zespołu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Functional Reactive Programming

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Java 9 w połączeniu z solidną biblioteką reaktywnego programowania Rx Java 2.0 umożliwia programistom Java z łatwością zaadoptować i zastosować paradygmat programowania reaktywnego w swoich procesach tworzenia aplikacji i systemów. W tym prowadzonym przez instruktorów szkoleniu na żywo uczestnicy poznają zalety i funkcje Java 9, Spring, Jersey i Rx Java 2.0 podczas opracowywania aplikacji reaktywnych, gdy przejdą przez tworzenie i wdrażanie reaktywnej aplikacji opartej na prawdziwym życiu za pomocą Java 9 flow API, Spring, framework Akka i funkcjonalna biblioteka programistyczna Rx Java 2.0. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Zrozumienie znaczenia i znaczenia reaktywnego programowania w aplikacjach i rozwoju systemów.
  • Uruchom test jednostkowy na Rx Java 2.0.
  • Użyj ram Akka ramach zasad programowania reaktywnego.
  • Zatrudnij Spring, aby obsłużyć rozwój aplikacji współbieżnych.
  • Użyj interfejsu API przepływu Java 9, aby tworzyć aplikacje reaktywne.
Format kursu
  • Wykład częściowy, część i dyskusja, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Functional Reactive Programming

Szkolenie Functional Reactive Programming, Functional Reactive Programming boot camp, Szkolenia Zdalne Functional Reactive Programming, szkolenie wieczorowe Functional Reactive Programming, szkolenie weekendowe Functional Reactive Programming, Kurs Functional Reactive Programming,Kursy Functional Reactive Programming, Trener Functional Reactive Programming, instruktor Functional Reactive Programming, kurs zdalny Functional Reactive Programming, edukacja zdalna Functional Reactive Programming, nauczanie wirtualne Functional Reactive Programming, lekcje UML, nauka przez internet Functional Reactive Programming, e-learning Functional Reactive Programming, kurs online Functional Reactive Programming, wykładowca Functional Reactive Programming

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions