Szkolenia Functional Reactive Programming

Szkolenia Functional Reactive Programming

Praktyczne szkolenia na żywo z kursy ReactProgramming pozwalają uczestnikom kursu na zapoznanie się z technologią React, która jest jedną z najbardziej uniwersalnych bibliotek do tworzenia interfejsów graficznych.

Szkolenie Functional ReactProgramming jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Zapytaj konsultanta NobleProg o dedykowane szkolenie dla Twojego zespołu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Functional Reactive Programming

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Java 9 w połączeniu z solidną biblioteką programowania reaktywnego RxJava 2.0 umożliwia programistom Java przyjęcie i zastosowanie paradygmatu programowania reaktywnego w procesach tworzenia aplikacji i systemów z dużą łatwością. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają zalety i funkcje Java 9, Spring, Jersey i RxJava 2.0 w tworzeniu aplikacji reaktywnych, przechodząc przez proces tworzenia i wdrażania rzeczywistej aplikacji reaktywnej przy użyciu interfejsu API Flow Java 9, Spring, frameworka Akka i funkcjonalnej biblioteki programowania reaktywnego RxJava 2.0. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zrozumienie wagi i znaczenia programowania reaktywnego w tworzeniu aplikacji i systemów. Przeprowadzanie testów jednostkowych w RxJava 2.0. Używać frameworka Akka zgodnie z zasadami programowania reaktywnego. Wykorzystać Spring do obsługi rozwoju aplikacji współbieżnych. Używać API Flow w Javie 9 do tworzenia aplikacji reaktywnych.
Format kursu
    Częściowo wykład, częściowo dyskusja, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie Functional Reactive Programming, Functional Reactive Programming boot camp, Szkolenia Zdalne Functional Reactive Programming, szkolenie wieczorowe Functional Reactive Programming, szkolenie weekendowe Functional Reactive Programming, Kurs Functional Reactive Programming,Kursy Functional Reactive Programming, Trener Functional Reactive Programming, instruktor Functional Reactive Programming, kurs zdalny Functional Reactive Programming, edukacja zdalna Functional Reactive Programming, nauczanie wirtualne Functional Reactive Programming, lekcje UML, nauka przez internet Functional Reactive Programming, e-learning Functional Reactive Programming, kurs online Functional Reactive Programming, wykładowca Functional Reactive Programming

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions