Szkolenia Firebase

Szkolenia Firebase

Praktyczne szkolenia na żywo Firebase. Firebase jest grupą narzędzi w chmurze, dostarczaną przez Google. Firebase zapewnia obsługę aplikacji sieciowych i mobilnych. Uczestnik zdobędzie wiedzę z zakresu wdrożenia Firebase w aplikacji, zapozna się z panelem zarządzania projektami oraz modułami menu (programowanie, jakość, analiza i rozwój).

Szkolenie Firebase jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Firebase

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać Firebase do tworzenia potężnych aplikacji opartych na danych w oparciu o dzisiejsze światowe trendy w ramach tworzenia stron internetowych.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Firebase platformę internetową Firebase
- Dowiedz się, jak uprościć bazę danych za pomocą modelowania danych Firebase
- Twórz rozbudowane aplikacje, które mogą przetwarzać dane w czasie rzeczywistym bez potrzeby definiowania szczegółowych struktur baz danych.
- Dane transakcyjne w Firebase
- Wykonaj synchronizację danych w czasie rzeczywistym
- Uwierzytelnij użytkowników za pomocą Firebase
- Monitoruj użytkowników

Format kursu

- Interaktywny wykład i dyskusja.
- Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
- Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
- Aby dowiedzieć się więcej o Firebase , odwiedź: https://firebase.google.com/
14 godzin
Firebase Jest to platforma rozwoju aplikacji internetowych. Firestore jest bazą danych nr SQL do przechowywania, synchronizacji i zapytania danych na skalę. Użytkownicy mogą korzystać z Firebase i Firestore podczas korzystania z architektury bezserwera, aby zbudować Angular aplikacje.

Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do Angular deweloperów, którzy chcą użyć Firebase i Firestore do budowania back-end dla Angular aplikacji.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

Stwórz aplikację z powrotem z Firebase i Firestore. Przechowywać, synchronizować i zapytać dane z Firestore. Bezpieczne dane ze strony klienta za pomocą konfiguracji bezpieczeństwa Firestore.

Format kursu

Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowania kursu

Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
28 godzin
Ten instruktor prowadzony, szkolenia na żywo (online lub on-site) jest skierowany do mobilnych i internetowych deweloperów, którzy chcą używać Firebase do budowania bezserwerowego chmury opartej na Android, iOS lub aplikacji internetowych.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

Instaluj i konfiguruj Firebase w aplikacji Android, iOS lub w sieci Web. Zarządzanie i autentyczne użytkowników aplikacji. Access zasoby oparte na chmurze bezpośrednio z aplikacji klienta. Zdobądź metryki użytkowania i wydajności z aplikacji.

Format kursu

Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowania kursu

Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o Firebase, proszę odwiedzić: https://firebase.google.com.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Firebase

Szkolenie Firebase, Firebase boot camp, Szkolenia Zdalne Firebase, szkolenie wieczorowe Firebase, szkolenie weekendowe Firebase, Kurs Firebase,Kursy Firebase, Trener Firebase, instruktor Firebase, kurs zdalny Firebase, edukacja zdalna Firebase, nauczanie wirtualne Firebase, lekcje UML, nauka przez internet Firebase, e-learning Firebase, kurs online Firebase, wykładowca Firebase

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions