Szkolenia ELM | Szkolenia Elm

Szkolenia ELM

Praktyczne szkolenia na żywo z ELM. Elm to funkcyjny język programowania, oparty na składni Haskella, który kompiluje się do JavaScript. Jego głównym zadaniem jest tworzenie aplikacji przeglądarkowych. Podczas szkolenia uczestnicy poznają podstawy języka Elm (w tym The Elm Architecture), Elm CLI, moduły, funkcje oraz jego praktyczne zastosowania.


Szkolenie ELM jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii ELM

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
ELM to funkcjonalny język programowania do tworzenia interfejsów użytkownika aplikacji internetowych. ELM zapewnia użytkownikom możliwość tworzenia aplikacji front-end od podstaw. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów oprogramowania, którzy chcą korzystać z ELM do tworzenia front-endu. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie aplikacji internetowych za pomocą języka ELM. Korzystanie z pakietów open source w ELM. Wdrażanie narzędzi ELM do debugowania i kompilowania kodu ELM.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie ELM, ELM boot camp, Szkolenia Zdalne ELM, szkolenie wieczorowe ELM, szkolenie weekendowe ELM, Kurs ELM,Kursy ELM, Trener ELM, instruktor ELM, kurs zdalny ELM, edukacja zdalna ELM, nauczanie wirtualne ELM, lekcje UML, nauka przez internet ELM, e-learning ELM, kurs online ELM, wykładowca ELMSzkolenie Elm, Elm boot camp, Szkolenia Zdalne Elm, szkolenie wieczorowe Elm, szkolenie weekendowe Elm, Kurs Elm,Kursy Elm, Trener Elm, instruktor Elm, kurs zdalny Elm, edukacja zdalna Elm, nauczanie wirtualne Elm, lekcje UML, nauka przez internet Elm, e-learning Elm, kurs online Elm, wykładowca Elm

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions