Szkolenia Elixir

Szkolenia Elixir

Praktyczne szkolenia na żywo z Elixir. Elixir to funkcjonalny i współbieżny język programowania.Został stworozny z myślą o budowie skalowalnych i łatwych w utrzymaniu aplikacji.
Szkolenie Elixir jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Elixir

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Elixir jest funkcjonalnym i konkurencyjnym językiem programowania. Phoenix to open-source ramka do wykorzystania środowiska internetowego Erlang VM do obsługi połączeń na skalę. Elixir i Phoenix razem, umożliwia użytkownikom opracowanie aplikacji i systemów tolerujących błędy. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów sieci Web, którzy chcą zaplanować w Elixir z Phoenix do opracowania aplikacji i systemów tolerujących błędy. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Master w programowaniu funkcjonalnym i Elixir wzory projektowe. Tworzenie odpowiednich aplikacji pojedynczych i wielu stron. Użyj OAuth z Phoenix do weryfikacji.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Elixir

Szkolenie Elixir, Elixir boot camp, Szkolenia Zdalne Elixir, szkolenie wieczorowe Elixir, szkolenie weekendowe Elixir, Kurs Elixir,Kursy Elixir, Trener Elixir, instruktor Elixir, kurs zdalny Elixir, edukacja zdalna Elixir, nauczanie wirtualne Elixir, lekcje UML, nauka przez internet Elixir, e-learning Elixir, kurs online Elixir, wykładowca Elixir

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions