Szkolenia Elixir

Szkolenia Elixir

Praktyczne szkolenia na żywo z Elixir. Elixir to funkcjonalny i współbieżny język programowania.Został stworozny z myślą o budowie skalowalnych i łatwych w utrzymaniu aplikacji.
Szkolenie Elixir jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Elixir

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Elixir to funkcjonalny i współbieżny język programowania. Phoenix jest frameworkiem open source wykorzystującym środowisko sieciowe Erlang VM do obsługi połączeń skalowalnych. Elixir and Phoenix razem umożliwiają użytkownikom tworzenie aplikacji i systemów odpornych na błędy. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą programować w Elixir z Phoenix w celu tworzenia aplikacji i systemów odpornych na uszkodzenia. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Opanuj programowanie funkcjonalne i Elixir wzorce projektowe. Tworzenie responsywnych aplikacji jedno- i wielostronicowych. Używanie OAuth z Phoenix do uwierzytelniania.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Elixir, Elixir boot camp, Szkolenia Zdalne Elixir, szkolenie wieczorowe Elixir, szkolenie weekendowe Elixir, Kurs Elixir,Kursy Elixir, Trener Elixir, instruktor Elixir, kurs zdalny Elixir, edukacja zdalna Elixir, nauczanie wirtualne Elixir, lekcje UML, nauka przez internet Elixir, e-learning Elixir, kurs online Elixir, wykładowca Elixir

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions