Szkolenia Drools

Szkolenia Drools

Praktyczne szkolenia na żywo z Drools. Drools umożliwia zarządzanie regułami biznesowymi przy pomocy silnika reguł biznesowych oraz wsparciu algorytmów m. in. Rete oraz Phreak. Drools umożliwia również wykorzystanie DMN w tworzeniu i wykonywaniu reguł biznesowych.
Szkolenie Drools jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Drools

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Kurs skierowany jest do architektów, analityków biznesowych i systemowych oraz menedżerów, którzy chcą stosować reguły biznesowe w swoich rozwiązaniach.  
21 godzin
Ten 3-dniowy kurs ma na celu wprowadzenie Drools 6 do programistów. Ten kurs nie obejmuje integracji drools, wydajności ani żadnych innych złożonych tematów.
21 godzin
Ten kurs został przygotowany dla osób, które są zaangażowane w administrowanie korporacyjnymi zasobami wiedzy (regułami, procesami), takimi jak administratorzy systemów, integratorzy systemów, administratorzy serwerów aplikacji itp. Do przeprowadzenia tego kursu używamy najnowszej stabilnej wersji społeczności Drools, ale starsze wersje są również możliwe, jeśli zostanie to uzgodnione przed dokonaniem rezerwacji.
21 godzin
Ten kurs wykorzystuje praktyczne podejście do nauczania OptaPlanner. Zapewnia uczestnikom narzędzia potrzebne do wykonywania podstawowych funkcji tego narzędzia.
21 godzin
Ten 3-dniowy kurs ma na celu przedstawienie Drools 6 analitykom biznesowym odpowiedzialnym za pisanie testów i reguł. Ten kurs koncentruje się na tworzeniu czystej logiki. Analitycy po tym kursie mogą pisać testy i logikę, które następnie mogą być dalej integrowane przez programistów z aplikacjami biznesowymi.
21 godzin
Ten 3-dniowy kurs ma na celu przedstawienie Drools 7 analitykom biznesowym odpowiedzialnym za pisanie testów i reguł. Ten kurs koncentruje się na tworzeniu czystej logiki. Analitycy po tym kursie mogą pisać testy i logikę, które następnie mogą być dalej integrowane przez programistów z aplikacjami biznesowymi.
21 godzin
Ten 3-dniowy kurs ma na celu wprowadzenie Drools 7 do programistów. Kurs ten nie obejmuje integracji drools, wydajności ani żadnych innych złożonych tematów.
14 godzin
jBPM to pakiet Business Process Management Suite (BPMS) napisany w języku Java. Drools to pakiet reguł biznesowych Management (BRMS). Integracja obu usprawnia logikę biznesową, co skutkuje optymalną specyfikacją. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i analityków biznesowych, którzy chcą zbudować pakiet zarządzania przy użyciu jBPM. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Szczegółowe śledzenie celów biznesowych przy użyciu schematów blokowych. Standaryzacja procesu w celu wypełnienia luki między projektem a wdrożeniem procesu. Standaryzacja modelu procesu biznesowego i notacji. Wymiana BPMN definicji z innymi członkami zespołu.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Ten kurs jest skierowany do architektów korporacyjnych, analityków biznesowych i systemowych, menedżerów technicznych i programistów, którzy chcą zastosować reguły biznesowe w swoich rozwiązaniach. Ten kurs zawiera wiele prostych ćwiczeń praktycznych, podczas których uczestnicy będą tworzyć działające reguły. Jeśli potrzebujesz tylko przeglądu Drools, zapoznaj się z naszymi innymi kursami. Ten kurs jest zwykle dostarczany na najnowszej stabilnej wersji Drools i jBPM, ale w przypadku kursu na zamówienie może być dostosowany do konkretnej wersji.

Last Updated:

Szkolenie Drools, Drools boot camp, Szkolenia Zdalne Drools, szkolenie wieczorowe Drools, szkolenie weekendowe Drools, Kurs Drools,Kursy Drools, Trener Drools, instruktor Drools, kurs zdalny Drools, edukacja zdalna Drools, nauczanie wirtualne Drools, lekcje UML, nauka przez internet Drools, e-learning Drools, kurs online Drools, wykładowca Drools

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions