Szkolenia Cyber Warfare

Szkolenia Cyber Warfare

Praktyczne szkolenia na żywo z Cyber Warfare. Podczas szkoleń poznasz różne aspekty bezpieczeństwa przedsiębiorstwa z punktu widzenia szpiegostwa czy sabotażu korporacyjnego. Dowiesz się jakie znaczenie ma sztuczna inteligencja w erze cyber wojny korporacyjnej oraz poznasz wzorce ataków. Bezpieczeństwo jest ważnym i jednocześnie coraz bardziej skomplikowanym zagadnieniem. Niezbędne staje się wyposażenie pracowników w aktualną wiedzę, która pozwoli im na rozpoznawanie, zapobieganie i reagowanie na ataki lub wycieki informacji. Zapytaj konsultanta NobleProg o szkolenie dedykowane do potrzeb Twojego zespołu.

Cyber Warfare jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Cyberwarfare

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Cyberwojna to rosnący problem dla przedsiębiorstw. Ponieważ atakujący wykorzystują coraz bardziej wyrafinowane technologie do przeprowadzania ataków, ważne jest, aby firmy rozumiały naturę tych ataków i mechanizmy obronne potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa ich organizacjom. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) obejmuje różne aspekty bezpieczeństwa przedsiębiorstwa, od sztucznej inteligencji po bezpieczeństwo baz danych. Obejmuje również najnowsze narzędzia, procesy i sposób myślenia potrzebne do ochrony przed atakami; Format kursu
    Duży nacisk na praktykę. Większość pojęć jest przyswajana poprzez przykłady, ćwiczenia i praktyczny rozwój.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Cyber Warfare, Cyberwarfare boot camp, Szkolenia Zdalne Cyber Warfare, szkolenie wieczorowe Cyber Warfare, szkolenie weekendowe Cyberwarfare, Kurs Cyber Warfare,Kursy Cyberwarfare, Trener Cyberwarfare, instruktor Cyberwarfare, kurs zdalny Cyberwarfare, edukacja zdalna Cyberwarfare, nauczanie wirtualne Cyberwarfare, lekcje UML, nauka przez internet Cyber Warfare, e-learning Cyber Warfare, kurs online Cyberwarfare, wykładowca Cyber Warfare

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions