Szkolenia CRISC

Szkolenia CRISC

Praktyczne szkolenia na żywo z CRISC(Certified in Risk and Information Systems Control).
Certyfikacja CRISC pokazuje, że jej posiadacz jest w stanie zidentyfikować i ocenić ryzyko IT oraz pomóc swojemu przedsiębiorstwu w realizacji celów biznesowych. Szkolenie z CRISC jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii CRISC

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis: Zajęcia te mają na celu intensywne i solidne przygotowanie do egzaminu na certyfikowanego audytora systemów informatycznych ISACA (CRISC). Najnowsze cztery (4) domeny sylabusa CRISC ISACA’ zostaną omówione z dużym naciskiem na egzamin. Oficjalny podręcznik ISACA CRISC Review Manual oraz suplementy z pytaniami, odpowiedziami i wyjaśnieniami (Q,A&E) zostaną również dostarczone podczas szkolenia. Q,A&E wyjątkowo pomaga uczestnikom w zrozumieniu stylu pytań ISACA, rodzaju odpowiedzi, których poszukuje ISACA i pomaga w szybkim przyswojeniu materiału. Umiejętności techniczne i praktyki, które ISACA promuje i ocenia w ramach certyfikacji CRISC, są podstawą sukcesu w tej dziedzinie. Posiadanie certyfikatu CRISC świadczy o umiejętnościach w zawodzie. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na profesjonalistów posiadających wiedzę z zakresu ryzyka i kontroli, certyfikat CRISC ISACA stał się preferowanym programem certyfikacji przez osoby fizyczne i przedsiębiorstwa na całym świecie. Certyfikat CRISC oznacza zaangażowanie w służenie przedsiębiorstwu i wybranemu zawodowi z wyróżnieniem. Cele:
    Aby pomóc Ci zdać egzamin CRISC za pierwszym razem. Posiadanie tego certyfikatu będzie oznaczać zaangażowanie w obsługę przedsiębiorstwa z wyróżnieniem. Rosnące zapotrzebowanie na profesjonalistów z umiejętnościami w zakresie ryzyka i kontroli pozwoli posiadaczom tego certyfikatu zarządzać lepszymi stanowiskami i wynagrodzeniem.
Dowiesz się:
    Pomoc przedsiębiorstwom w osiąganiu celów biznesowych poprzez projektowanie, wdrażanie, monitorowanie i utrzymywanie opartych na ryzyku, wydajnych i skutecznych kontroli IS. Umiejętności techniczne i praktyki promowane przez CRISC, które są podstawą sukcesu w tej dziedzinie.

Last Updated:

Szkolenie CRISC, CRISC boot camp, Szkolenia Zdalne CRISC, szkolenie wieczorowe CRISC, szkolenie weekendowe CRISC, Kurs CRISC,Kursy CRISC, Trener CRISC, instruktor CRISC, kurs zdalny CRISC, edukacja zdalna CRISC, nauczanie wirtualne CRISC, lekcje UML, nauka przez internet CRISC, e-learning CRISC, kurs online CRISC, wykładowca CRISC

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions