Szkolenia COBOL

Szkolenia COBOL

Praktyczne szkolenia na żywo z COBOL. COBOL (Common Business-Oriented Language) to starszy język programowania używany w systemach biznesowych i administracyjnych do operacji przedsiębiorstw. COBOL to rozwiązanie programistyczne odpowiadające na wyzwania związane z systemem biznesowym.
Szkolenie COBOL jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii COBOL

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Ten kurs może być realizowany wyłącznie przy użyciu licencji na oprogramowanie klienta. COBOL (Common Business-Oriented Language) to starszy język programowania używany w systemach biznesowych i administracyjnych do operacji w przedsiębiorstwie. COBOL jest rozwiązaniem programistycznym dla wyzwań systemu biznesowego. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą programować w COBOL. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Pisanie kodu COBOL dla projektów. Pobieranie i zapisywanie danych za pomocą COBOL. Tworzenie aplikacji biznesowych w COBOL.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie COBOL, COBOL boot camp, Szkolenia Zdalne COBOL, szkolenie wieczorowe COBOL, szkolenie weekendowe COBOL, Kurs COBOL,Kursy COBOL, Trener COBOL, instruktor COBOL, kurs zdalny COBOL, edukacja zdalna COBOL, nauczanie wirtualne COBOL, lekcje UML, nauka przez internet COBOL, e-learning COBOL, kurs online COBOL, wykładowca COBOL

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions