Szkolenia COBOL

Szkolenia COBOL

Praktyczne szkolenia na żywo z COBOL. COBOL (Common Business-Oriented Language) to starszy język programowania używany w systemach biznesowych i administracyjnych do operacji przedsiębiorstw. COBOL to rozwiązanie programistyczne odpowiadające na wyzwania związane z systemem biznesowym.
Szkolenie COBOL jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii COBOL

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Kurs ten może być dostarczany tylko za pomocą licencji oprogramowania klienta. COBOL (Common Business-Oriented Language) jest dziedzicznym językiem programowania stosowanym w systemach biznesowych i administracyjnych dla operacji przedsiębiorstw. COBOL Jest to programowanie rozwiązań dla wyzwań systemu biznesowego. Ten instruktor prowadzony, szkolenia na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów sieci Web, którzy chcą zaplanować w COBOL. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Wpisz kod COBOL dla projektów. Odzyskiwanie i przechowywanie danych COBOL. Rozwijanie aplikacji zorientowanych na biznes w COBOL.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie COBOL, COBOL boot camp, Szkolenia Zdalne COBOL, szkolenie wieczorowe COBOL, szkolenie weekendowe COBOL, Kurs COBOL,Kursy COBOL, Trener COBOL, instruktor COBOL, kurs zdalny COBOL, edukacja zdalna COBOL, nauczanie wirtualne COBOL, lekcje UML, nauka przez internet COBOL, e-learning COBOL, kurs online COBOL, wykładowca COBOL

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions