Szkolenia ClickHouse

Szkolenia ClickHouse

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe ClickHouse online lub na miejscu demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak skonfigurować, zarządzać i używać ClickHouse do przetwarzania zapytań SQL szybciej niż tradycyjne systemy zarządzania bazami danych.

Szkolenie ClickHouse jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie stacjonarne na żywo". Szkolenie online na żywo (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii ClickHouse

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
ClickHouse to kolumnowy system zarządzania bazą danych (DBMS) o otwartym kodzie źródłowym do przetwarzania analitycznego online (OLAP). Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i specjalistów IT, którzy chcą skonfigurować, zarządzać i używać ClickHouse do przetwarzania SQL zapytań szybciej niż tradycyjne systemy zarządzania bazami danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalacja i konfiguracja ClickHouse. Zrozumieć funkcje i architekturę ClickHouse. Poznanie różnic między ClickHouse a innymi systemami baz danych (MySQL, PostgreSQL itp.). Konfigurowanie uwierzytelniania użytkowników, ról i kontroli dostępu w ClickHouse. Wykonywać SQL zapytania, manipulować danymi i zarządzać tabelami w ClickHouse. Stosowanie narzędzi i technik administracyjnych w celu optymalizacji wydajności. Wdrażać niestandardowe integracje z systemami zewnętrznymi (MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Apache Kafka itp.).
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie ClickHouse, ClickHouse boot camp, Szkolenia Zdalne ClickHouse, szkolenie wieczorowe ClickHouse, szkolenie weekendowe ClickHouse, Kurs ClickHouse,Kursy ClickHouse, Trener ClickHouse, instruktor ClickHouse, kurs zdalny ClickHouse, edukacja zdalna ClickHouse, nauczanie wirtualne ClickHouse, lekcje UML, nauka przez internet ClickHouse, e-learning ClickHouse, kurs online ClickHouse, wykładowca ClickHouse

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions