Szkolenia Change Data Capture (CDC)

Szkolenia Change Data Capture (CDC)

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Change Data Capture (CDC) online lub na miejscu demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak przechwytywać zmiany w bazie danych.

Szkolenie Change Data Capture (CDC) jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na miejscu na żywo". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii Change Data Capture (CDC)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Debezium to rozproszona platforma typu open source do przechwytywania zmian w bazie danych. Debezium działa jako usługa łącznika między bazą danych a aplikacjami, które chcą przetwarzać zmiany w bazie danych. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą umożliwić aplikacjom ciągłe monitorowanie i przesyłanie strumieniowe wszystkich zatwierdzeń dokonanych w ich bazie danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zainstaluj i skonfiguruj ZooKeeper, Kafka i usługę konektora Debezium. Skonfiguruj aplikacje tak, aby automatycznie pobierały i odpowiadały na wstawienia, aktualizacje i usunięcia z bazy danych. Przekształć zmiany na poziomie wierszy bazy danych w strumienie zdarzeń, na które aplikacje mogą natychmiast reagować. Przesyłaj strumieniowo każdą zmianę na poziomie wiersza w tej samej kolejności, w jakiej została ona zatwierdzona w bazie danych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Change Data Capture (CDC), Change Data Capture (CDC) boot camp, Szkolenia Zdalne Change Data Capture (CDC), szkolenie wieczorowe Change Data Capture (CDC), szkolenie weekendowe Change Data Capture (CDC), Kurs Change Data Capture (CDC),Kursy Change Data Capture (CDC), Trener Change Data Capture (CDC), instruktor Change Data Capture (CDC), kurs zdalny Change Data Capture (CDC), edukacja zdalna Change Data Capture (CDC), nauczanie wirtualne Change Data Capture (CDC), lekcje UML, nauka przez internet Change Data Capture (CDC), e-learning Change Data Capture (CDC), kurs online Change Data Capture (CDC), wykładowca Change Data Capture (CDC)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions