Szkolenia Bootstrap

Szkolenia Bootstrap

Praktyczne szkolenie na żywo z Bootstrap. Bootstrap to biblioteka CSS, rozwijana przez programistów Twittera, wydawany na licencji MIT. Oznacza to tyle, że można go wykorzystywać bezpłatnie także w komercyjnych projektach. Zawiera zestaw przydatnych narzędzi ułatwiających tworzenie interfejsu graficznego stron oraz aplikacji internetowych. Bootstrap to gotowy szkielet (ang framework) do budowania wizualnej części stron internetowych. Jest najpopularniejszą biblioteką tego typu na świecie

Szkolenie z Bootstrap są dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo".Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Bootstrap

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
JavaScript to język programowania przeznaczony do manipulowania stroną internetową. Bootstrap to najpopularniejszy HTML framework CSS i JS do tworzenia responsywnych, mobilnych projektów w sieci.
14 godzin
Bootstrap to najpopularniejszy HTML framework CSS i JS do tworzenia responsywnych, mobilnych projektów w sieci. Publiczność Ten kurs jest skierowany do twórców stron internetowych, którzy chcą wykorzystać Bootstrap w swoich projektach.
14 godzin
Bootstrap to biblioteka UI wykorzystywana do tworzenia interaktywnych aplikacji internetowych. Ponadto Bootstrap może być używany do tworzenia interaktywnych motywów Wordpress z szablonami. Integracja motywu Wordpress umożliwia tworzenie dynamicznych stron internetowych i aplikacji. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać Bootstrap do tworzenia motywów Wordpress. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie motywów Wordpress. Tworzenie niestandardowych komponentów dla układu dwukolumnowego. Podziel i zintegruj kod HTML z Wordpress. Wyświetlanie elementów interfejsu użytkownika z zachowaniem warunkowym.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Bootstrap to framework HTML, CSS i JavaScript używany do tworzenia aplikacji internetowych typu front-end. Bootstrap może być używany z JavaScript frameworkami, takimi jak Angular, do tworzenia dynamicznych jedno- i wielostronicowych aplikacji internetowych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać bootstrap do tworzenia, budowania i stylizowania aplikacji Angular. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć stylizowanie aplikacji Angular przy użyciu Bootstrap. Stylizacja HTML właściwości przy użyciu elementów Bootstrap. Używanie kontrolek formularzy i klas do stylizowania dokumentów jednostronicowych. Tworzenie aplikacji po stronie klienta, która kieruje szablony i komponenty.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Bootstrap, Bootstrap boot camp, Szkolenia Zdalne Bootstrap, szkolenie wieczorowe Bootstrap, szkolenie weekendowe Bootstrap, Kurs Bootstrap,Kursy Bootstrap, Trener Bootstrap, instruktor Bootstrap, kurs zdalny Bootstrap, edukacja zdalna Bootstrap, nauczanie wirtualne Bootstrap, lekcje UML, nauka przez internet Bootstrap, e-learning Bootstrap, kurs online Bootstrap, wykładowca Bootstrap

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions