Szkolenia Bootstrap

Szkolenia Bootstrap

Praktyczne szkolenie na żywo z Bootstrap. Bootstrap to biblioteka CSS, rozwijana przez programistów Twittera, wydawany na licencji MIT. Oznacza to tyle, że można go wykorzystywać bezpłatnie także w komercyjnych projektach. Zawiera zestaw przydatnych narzędzi ułatwiających tworzenie interfejsu graficznego stron oraz aplikacji internetowych. Bootstrap to gotowy szkielet (ang framework) do budowania wizualnej części stron internetowych. Jest najpopularniejszą biblioteką tego typu na świecie

Szkolenie z Bootstrap są dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo".Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Bootstrap

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Java Script to język programowania przeznaczony do manipulowania stroną internetową. Bootstrap to najpopularniejszy framework HTML , CSS i JS do tworzenia responsywnych, mobilnych projektów w sieci.
14 godzin
Bootstrap to najpopularniejszy framework HTML , CSS i JS do tworzenia responsywnych, mobilnych projektów w sieci. Publiczność Ten kurs jest skierowany do twórców stron internetowych, którzy chcą wykorzystać Bootstrap w swoich projektach.
14 godzin
Bootstrap to biblioteka UI wykorzystywana do tworzenia interaktywnych aplikacji internetowych. Ponadto Bootstrap można wykorzystać do opracowania interaktywnych tematów drukowanych Word za pomocą szablonów. Integracja tematu Word umożliwia tworzenie dynamicznych stron internetowych i aplikacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć Bootstrap do tworzenia Wordtematów drukowanych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Stwórz niezbędne środowisko rozwojowe, aby rozpocząć rozwój tematów prasowych Word. Tworzenie indywidualnych komponentów dla dwustronnego układu kolumny. Podzielić i zintegrować kod HTML do Wordpress. Wyświetlanie elementów UI z zachowaniem warunkowym.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Bootstrap to Bootstrap HTML , CSS i Java Script używany do tworzenia aplikacji internetowych typu front-end. Bootstrap może być używany ze strukturami Java Script, takimi jak Angular , do tworzenia dynamicznych jedno-i wielostronicowych aplikacji internetowych Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać bootstrap do tworzenia, budowania i stylizowania aplikacji Angular . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć stylizację aplikacji Angular za pomocą Bootstrap .
  • HTML właściwości HTML za pomocą elementów Bootstrap
  • Użyj formantów formularzy i klas, aby stylizować jednostronicowe dokumenty
  • Utwórz aplikację po stronie klienta, która kieruje szablony i komponenty
Format kursu
Interaktywny wykład i dyskusja.
Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo. Opcje dostosowywania kursu
Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.

Last Updated:

Szkolenie Bootstrap, Bootstrap boot camp, Szkolenia Zdalne Bootstrap, szkolenie wieczorowe Bootstrap, szkolenie weekendowe Bootstrap, Kurs Bootstrap,Kursy Bootstrap, Trener Bootstrap, instruktor Bootstrap, kurs zdalny Bootstrap, edukacja zdalna Bootstrap, nauczanie wirtualne Bootstrap, lekcje UML, nauka przez internet Bootstrap, e-learning Bootstrap, kurs online Bootstrap, wykładowca Bootstrap

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions