Szkolenia Bash

Szkolenia Bash

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Bash na żywo w trybie online lub stacjonarnym pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać Bash do automatyzacji zadań i zarządzania systemami w systemach operacyjnych Linux i Unix.

Szkolenie Bash jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Bash

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Bash jest interpreterem języka poleceń i językiem skryptowym dla Linux i innych uniksopodobnych systemów operacyjnych; Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i administratorów systemów, którzy chcą zautomatyzować swoje zadania i efektywniej zarządzać swoimi systemami za pomocą Bash. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalowanie i konfigurowanie Bash. Pisać i wykonywać skrypty Bash. Zrozumieć cykl życia skryptu Bash i sposób, w jaki Bash pasuje do zadań administracji systemem. Używanie Bash do automatyzacji zadań i zarządzania systemami.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Kurs odpowiada na pytania
  • Jak działa powłoka?
  • Jak pisać programy w powłoce?

Last Updated:

Szkolenie Bash, Bash boot camp, Szkolenia Zdalne Bash, szkolenie wieczorowe Bash, szkolenie weekendowe Bash, Kurs Bash,Kursy Bash, Trener Bash, instruktor Bash, kurs zdalny Bash, edukacja zdalna Bash, nauczanie wirtualne Bash, lekcje UML, nauka przez internet Bash, e-learning Bash, kurs online Bash, wykładowca Bash

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions