Szkolenia Azure SQL Database

Szkolenia Azure SQL Database

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Azure SQL Database na żywo w trybie online lub w siedzibie klienta demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne podstawy i zaawansowane tematy Azure SQL Database.

Szkolenie Azure SQL Database jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na żywo na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

Azure SQL Database jest również znany jako Microsoft Azure SQL Database, Microsoft Azure SQL lub AzureSQL.

NobleProg - lokalny dostawca usług szkoleniowych

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii Azure SQL Database

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Lokalne systemy zarządzania bazami danych Oracle mogą być kosztowne i trudne w utrzymaniu dla średnich i dużych organizacji. Migracja baz danych Oracle na platformę Azure SQL (znaną również jako Microsoft Azure SQL Database, Microsoft Azure SQL lub AzureSQL) lub PostgreSQL (znaną również jako Postgres lub Postgre SQL) jest praktycznym rozwiązaniem dla rozwijających się firm w zakresie zarządzania bazami danych, konserwacji i skalowalności przy optymalnych kosztach. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla administratorów baz danych i architektów chmury, którzy chcą migrować bazy danych Oracle do Azure SQL lub Postgre SQL. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Porównanie Azure SQL z Postgre SQL w celu wybrania bazy danych, która najlepiej spełnia cele i potrzeby biznesowe. Przygotowanie baz danych do przeniesienia definicji, danych i procedur z Oracle do systemu baz danych AzureSQL lub PostgreSQL. Wykonanie kroków po migracji w celu przetestowania, optymalizacji, aktualizacji i utrzymania zmigrowanej bazy danych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Azure SQL Database, Azure SQL Database boot camp, Szkolenia Zdalne Azure SQL Database, szkolenie wieczorowe Azure SQL Database, szkolenie weekendowe Azure SQL Database, Kurs Azure SQL Database,Kursy Azure SQL Database, Trener Azure SQL Database, instruktor Azure SQL Database, kurs zdalny Azure SQL Database, edukacja zdalna Azure SQL Database, nauczanie wirtualne Azure SQL Database, lekcje UML, nauka przez internet Azure SQL Database, e-learning Azure SQL Database, kurs online Azure SQL Database, wykładowca Azure SQL Database

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions