Szkolenia Aurelia

Szkolenia Aurelia

Praktyczne szkolenia na żywo z Aurelia skierowane jest do programistów, którzy chcą używać Aurelia do tworzenia i budowania aplikacji front-endowych. Aurelia jest frameworkiem JavaScript do tworzenia stron internetowych. Jednak w przeciwieństwie do frameworków monolitycznych, Aurelia jest po prostu zbiorem modułów zorientowanych na funkcje.
Szkolenie Aurelia jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Aurelia

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Aurelia to JavaScript framework do tworzenia stron internetowych. Jednak w przeciwieństwie do monolitycznych frameworków, Aurelia jest po prostu zbiorem modułów zorientowanych na funkcje; Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać Aurelia do tworzenia i budowania aplikacji front-end. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie aplikacji front-end. Dwukierunkowe wiązanie kontrolek formularzy HTML przy użyciu mechanizmu DOM-batch. Integracja Aurelia z dowolną biblioteką lub frameworkiem innej firmy, takim jak jQuery.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Aurelia, Aurelia boot camp, Szkolenia Zdalne Aurelia, szkolenie wieczorowe Aurelia, szkolenie weekendowe Aurelia, Kurs Aurelia,Kursy Aurelia, Trener Aurelia, instruktor Aurelia, kurs zdalny Aurelia, edukacja zdalna Aurelia, nauczanie wirtualne Aurelia, lekcje UML, nauka przez internet Aurelia, e-learning Aurelia, kurs online Aurelia, wykładowca Aurelia

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions