Szkolenia Aurelia

Szkolenia Aurelia

Praktyczne szkolenia na żywo z Aurelia skierowane jest do programistów, którzy chcą używać Aurelia do tworzenia i budowania aplikacji front-endowych. Aurelia jest frameworkiem JavaScript do tworzenia stron internetowych. Jednak w przeciwieństwie do frameworków monolitycznych, Aurelia jest po prostu zbiorem modułów zorientowanych na funkcje.
Szkolenie Aurelia jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Aurelia

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Aurelia jest JavaScript framework dla rozwoju sieci Web. W przeciwieństwie do monolitycznych ram, jednak Aurelia jest po prostu kolekcją modułów zorientowanych na cechy.  Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć Aurelia do tworzenia i budowania aplikacji front-end. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Stwórz niezbędne środowisko rozwoju, aby rozpocząć rozwój aplikacji front-end. Podwójne podłączenie HTML kontroluje formę za pomocą mechanizmu DOM-batch. Integruj Aurelia do jakiejkolwiek biblioteki lub ram trzecich, takich jak jQuery.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Aurelia, Aurelia boot camp, Szkolenia Zdalne Aurelia, szkolenie wieczorowe Aurelia, szkolenie weekendowe Aurelia, Kurs Aurelia,Kursy Aurelia, Trener Aurelia, instruktor Aurelia, kurs zdalny Aurelia, edukacja zdalna Aurelia, nauczanie wirtualne Aurelia, lekcje UML, nauka przez internet Aurelia, e-learning Aurelia, kurs online Aurelia, wykładowca Aurelia

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions