Szkolenia ARToolKit

Szkolenia ARToolKit

ARToolKit to biblioteka typu open source do tworzenia aplikacji Augmented Reality (AR). Rozszerzona rzeczywistość (AR) to nakładanie wirtualnych obrazów grafiki komputerowej na świat rzeczywisty, ma wiele potencjalnych zastosowań w przemyśle, rozrywce i badaniach naukowych. Biblioteki śledzenia wideo ARToolKit obliczają rzeczywistą pozycję i orientację kamery względem fizycznych markerów w czasie rzeczywistym.

Szkolenie z usługi ARToolKit jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii ARToolKit

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
ARToolKit to biblioteka śledzenia o otwartym kodzie źródłowym do tworzenia aplikacji rzeczywistości rozszerzonej (AR). Obsługuje systemy Windows, Linux, Mac, Android i iOS. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować aplikację mobilną rzeczywistości rozszerzonej za pomocą ARToolKit. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Opracowanie aplikacji mobilnej, która nakłada wirtualne obrazy na rzeczywisty świat Wstępne przetwarzanie wideo w celu dostosowania oświetlenia i rozwiązania problemów Integracja ARToolKit z narzędziami i funkcjami innych firm, w tym OpenCV, Unity, OpenSceneGraph i narzędziami do kalibracji GPS, kompasu i kamery urządzenia mobilnego.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aplikacja mobilna opracowana w tym kursie może być docelowym systemem Android i/lub iOS. Aby poprosić o swoje preferencje, skontaktuj się z nami w celu ustalenia.

Last Updated:

Szkolenie ARToolKit, ARToolKit boot camp, Szkolenia Zdalne ARToolKit, szkolenie wieczorowe ARToolKit, szkolenie weekendowe ARToolKit, Kurs ARToolKit,Kursy ARToolKit, Trener ARToolKit, instruktor ARToolKit, kurs zdalny ARToolKit, edukacja zdalna ARToolKit, nauczanie wirtualne ARToolKit, lekcje UML, nauka przez internet ARToolKit, e-learning ARToolKit, kurs online ARToolKit, wykładowca ARToolKit

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions