Szkolenia Apache Karaf

Szkolenia Apache Karaf

Karaf to pakiet uruchomieniowy składający się z frameworka OSGi (Equinox lub Felix), powłoki poleceń (Felix Gogo) i wielu użytecznych narzędzi wbudowanych domyślnie. Apache Karaf może działać jako samodzielny kontener i zapewnia pewne funkcje dla przedsiębiorstw, takie jak konsola powłoki, dostęp zdalny, wdrażanie na gorąco i dynamiczna konfiguracja. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy na żywo w Apache Karaf pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem Apache Karaf do wdrażania aplikacji kontenerowych.

Szkolenie z usługi Karaf jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Karaf

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin


Apache Karaf jest czasem pracy opartym na OSGi dla rozmieszczania aplikacji z kontenerami.

W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na zewnątrz lub na odległość), uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować projekt oparty na OSGi, gdy przechodzą przez uruchomienie aplikacji modułowej Java za pomocą Apache Karaf.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

Instalacja i konfiguracja Apache Karaf Zrozum najważniejsze cechy środowiska pracy OSGi Rozwijanie kontenerowanej aplikacji używanie Apache Karaf środowiska czasu bieżącego

publiczność

Architektów Twórcy

Format kursu

Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki.

Uwaga

Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Apache Karaf

Szkolenie Apache Karaf, Karaf boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Karaf, szkolenie wieczorowe Apache Karaf, szkolenie weekendowe Karaf, Kurs Apache Karaf,Kursy Karaf, Trener Karaf, instruktor Karaf, kurs zdalny Karaf, edukacja zdalna Karaf, nauczanie wirtualne Karaf, lekcje UML, nauka przez internet Apache Karaf, e-learning Apache Karaf, kurs online Karaf, wykładowca Apache Karaf

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions